Her Şey Seks İle İlgili – Dating InfoTips

İki takım kavga ettiğinde ve biri daha fazla can kaybı yaşamadan veya tahtaya atılmadan önce teslim olmak istediğinde – oynanmakta olana bağlı olarak – teslim olan ekip beyaz bir bayrak koyar. Bazı durumlarda, bu beyaz bayrak fizikselden daha mecazidir. Çıkarken, erkeklerin farkında olmadan el salladıkları bazı kırmızı bayraklar var. Bu kırmızı bayrakları gördüğünüzde, bunun bir anormallik mi yoksa tutarlı bir davranış mı olduğunu belirlemek için tomurcuklanma ilişkisine bakmanız veya daha dikkatli bir şekilde gözetmeniz önemlidir.

Seks bu kırmızı bayraklardan biridir.

Şu anda elinizi tutuyor olabilirsiniz diyen – BEKLEYİN! Ama ben seksten hoşlanırım. NEDEN bu kırmızı bayrak?
Seksin bu adamın ilgilenmediğini söyleyen kırmızı bayrak olmasının birkaç nedeni var. Tabii ki, sadece bir gecelik ilişki istiyorsanız ve sizi bir daha ararsa sorun değil, endişelenmenize gerek yok! Fakat bir yabancının samanla yuvarlanmasından çok bir ilişkiyle ilgiliyseniz, işte bu yüzden dikkat etmeniz gerekenler.

Çoğu erkek soracak, ancak sınırları tanımlamak size kalmış. Uzun süreli ilişkilerle ilgilenen çocuklar, ilk ya da ikinci randevuda sizinle çuvalın içine atlamakla ilgilenmezler. Eğer teklif edersen, seni geri çevirmezler. Sonuçta onlar erkek! Fakat birdenbire, uzun süreli, evlilik odaklı ilişkiden geçici bir arkadaşlık ilişkisine ya da sosyal haklara sahip arkadaşlara taşınacaksınız. Erkeklerin seks yapmayı sevmesine rağmen, aynı zamanda duygusal olarak bağlı bir ilişki ile ilgilenenlerden yatağa atlamaya istekli olan kadınlarla ilişkileri ayırmaya yeteceklerini de biliyorlar.

Bazı durumlarda, bu yeni harika adamın sadece erkek arkadaşı olmadığını ya da şu anda bir kız arkadaşı ile ilgilenmediğini açıkça söyleyeceğini duyacaksınız. Hayatında sadece kötü bir zaman – senin için yanlış bir şey yok!

O zaman tekerlekleriniz dönmeye başlar ve “seks bizi bir araya daha yaklaştırabilir ve fikrini değiştirebilir” diye düşünürsünüz.

Bu düşünceyi unut! Cinsiyete dönüşmese de, kararlı bir ilişki ile ilgilenmiyor ve seks fikrini değiştirmiyor. Aslında fikrini değiştirecek fazla bir şey yok. Bağlı bir ilişki istiyorsanız, kayıplarınızı azaltmanın ve başka bir yer aramaya başlamanın zamanı geldi.

Ve sonra. . . sınırlarınıza saygı duymayan adamlar var. Bazen ara sıra küçük bir şey isteyen – taahhüdü olmayan bir şey ya da «hayır» cevabınıza saygı göstermeyen birisiyle karşılaşırsınız. Bu adamlar nadirdir, ancak varlar. Onları tanıdıkça tüm erkeklerle güvenli alanlarda kalmak önemlidir, böylece kendinizi dışarıdan yardım almadan savunmak zorunda kalmazsınız. + Arada sırada sürünen bulduğunuzda, şimdi koşma zamanı. Bu adamların çoğu seni takip etmek için çaba sarf etmeyecek, bu yüzden numaranı değiştirmek gerekmiyor.

Seks, sizin ve kararlı erkek arkadaşınızın konuşması gereken bir şeydir. Her çift fiziksel ilişkilerini farklı şekilde tanımlayacaktır, ancak ona bağlı kalmak için kullanacağınız bir şey veya devam etmeden önce sadece sizden istediği bir şey olmalı.