Herkesin En İyi Arkadaşının Düğün Öncesi Yapması Gereken 10 Şey

 En iyi bir arkadaş, kimi durumlarda uçup gitmediğimiz çoğu durumda uçup gidemeyeceğimiz, ya da sınavlarda fiyakalı bir F notu olmasa da, en iyi arkadaşımız hepimiz için kesinlikle orada, bu yüzden evliliğinden bahsederken bildiğiniz diğer insanların kesinlikle gösteriyi sallayacağı konusunda oldukça tereddüt ettiniz, bu en yakın arkadaşın “daha ​​iyi yarımlar” düğünlerinden önce yapmak isteyebileceği şeylerin listesidir.

Bekarlığa veda planını yap


Bildiğin diğer insanlar tek başına futbol antrenman günlerinin en tuhaf sırlarını bilmediğin kadar ... ... Bradley Cooper'ı ezdiğin için ... ... ne istediğini biliyor, ve ne yapacaklarını kesinleştirecek. orada senin için şahsen. Ek olarak? Tercih ettiğin yiyecekleri, Shady Bollywood figürlerini kendi çılgınlık karışımının bir parçası olarak göreceksin.

Sürekli seyahat et


Sadece ikiniz, vakit geçirebileceğiniz eğlenceli ve yerel yerleri düşünmeye çalışın. Ya da etrafında gerçekleşen çeşitli etkinliklere göz atın, daha önce hiç ziyaret etmediğiniz şehrin bir öğesini ziyaret edin. Bazen en iyi yolculuklar bir savurganlık hedefine ihtiyaç duymaz - sadece “en yakın arkadaşınızın sonsuza dek varlığını” elde edersiniz

Ona bak

Balayı kıyafetlerinden her şeye bak .. ummm… ne dediğimi biliyorsun.

Bir ahbap içinde onun aptal EX (s) hatırlıyorum.

Bhojpuri-hindi-ingiliz-ne-her-fu-k-dilini bir çiftin bir araya getirdiğini, o tarihte söylediği tüm aptallar hakkında aptalca sözler söyler ve her gece karaoke eder

Onu şımartın.

Bir sağlık spa günü, manikür, pedikür, yüz bakımı ve sadece ne planlamıyorsunuz? Firmasını farklı saç ve makyaj denemelerine teklif et. Sadece biraz çekici hissetmek için iyi bir bahane.

Eski sevdiklerinize dönün.


Okulunuza dikkat edin, kolej favori chai -wala ya da Maggie noktası, büyük olasılıkla, ikinizin birlikte sevmeyi alışkın olduğunuz yerlerin tamamını ziyaret edin. Eski mahalleni kullanarak bir yürüyüşe çık. Varlığınızın nasıl değiştiğini tartışın çünkü ikinizin de burada olduğundan önce.

Hobi derslerini birlikte alın.
Tamamen yeni bir şey öğrenmek için genellikle iyi bir seçimdir, ancak çok tembelleşirsiniz, eğer bunu tek başına bitirmeniz gerekiyorsa ve bildiğiniz diğer insanlarla bir şey yapmak kesinlikle keyifli bir anlaşmadır. Belki de bireyler yakın gelecekte sanattan usta olmayacak, ancak prosedürden zevk alacaksınız.

Onunla birlikte bir düğün öncesi fotoğraf çekimi var
Kameraları al, ve hatta kıyafeti üzerinde eğlenceli kıyafetler yaparlar. Bu fotoğraflarda her zaman düşünebilir ve tam olarak ne kadar özel bir zaman olduğunu düşünebilirsiniz.

Konfor bölgelerinizi itin ve birlikte harekete geçin.

Güvenli yerinizden uzaklaşmak zordur, ancak en iyi arkadaşlıklar tam olarak ne için tasarlanmıştır? Bu yüzden ellerinden geleni yapmaya çalışın, rafting, yamaç paraşütü, bungee-jumping'den sadece bir varoluş için sizlere hizmet ettiğinizi hatırlayın!

En önemlisi, onunla konuş.