Yaş Eşitsizlik Arasındaki İlişkiyi Belirlemek İçin 3 İpucu Aranan Aranjman İlişkileri

Ben bir şeker bebeğim, 20 yıl kıdemli olan Kanadalı bir şeker babacığım ile aranma arayışındayım. Kendimi iyi bir şekilde taşıdım ve her zamanki yaşımdan daha olgun ve bilge davranmamıza rağmen, aramızdaki yaş boşluğunu fark edenlerin görünüşünü almadık diyemeyiz. Başlangıçta, bu beni rahatsız etti. Ancak bugün, sadece gülümsemeleri gülümsedim.

Kendinizi Kanada’da daha yaşlı bir şeker babasından çıkmaya çalışan yıldızlardan ve gazlardan muzdarip buluyor musunuz? Yaş farkını nasıl ele alabilir ve aranan aranjman tecrübenizle nasıl başarılı olabilirsiniz?

Kendinize Anlattığınız Anlatıcılar Neden Kendinizle Tanışıyorsunuz?

Kanada'da bir şeker babacık ilişkisi geleneksel değil, ancak çıktığınız kişiyle çıkmak isterseniz bu iyi bir şey. Kadınların aranan aranjman dünyasına katılmalarının bir sebebi var - bunu merak ediyorlar. Yaşam tarzlarını desteklemenin ya da kariyerlerinde ilerlemenin bir yolu olduğunu biliyorlar. Dünyaya neden katıldığınızı kendinize hatırlatırsanız, kararın gelişigüzel yapılmadığını bileceksiniz. Bu, herkese açıkken kirli bakışlar aldığınızda güçlü bir hatırlatıcı olabilir.

Babanızla Konu Hakkında Konuşma

Şeker babaları rahatsız olduğunuzda anlayacaklar ve size neyin yanlış olduğunu soracaklar. Bu süre zarfında konuyla ilgili uzun bir sohbete girmek istemezsiniz, ancak bunu başka bir zamanda söylemelisiniz. Konuyu nasıl hissettiğinizi söyleyin ve düzenlemenin her ikisi için de uygun olup olmadığını öğrenin.

Siz ve Kanada şeker babanızın aynı dalga boyunda olmanız ve başarıyı sağlayan konular hakkında konuşmanız önemlidir. Şeker babam ve ben bu duygular hakkında konuştum ve bu, neden ilk etapta aranjmanı aradığımızı hatırlamamıza izin verdi. Birlikte olmamızın karşılıklı olarak faydalı bir sebebi olduğunu biliyoruz ve bu benim için yeterliydi.