Arkadaşları ve Aileleri – Dating InfoTips

2 aydır çıkıyorsunuz ve sizden arkadaşları ve ailesi ile tanışmanızı istedi. Birbirinizin arkadaşlarıyla, akrabalarıyla ve birbirlerinin hayatındaki diğer önemli insanlarla tanışmaya başladığınız ilişkinin ikinci seviyesine ulaştınız.
Bu, önümüzdeki birkaç ay içinde meydana gelebilecek veya bozulabilecek ve uzun süreli evlilik tipi bir ilişki için felakete neden olabilecek çok önemli bir kavşaktır. Erkekler, arkadaşlarının kadınlar gibi kiminle çıktıklarına dair görüşleri ile de ilgilidir. Erkekler, diğerleriyle tanışana kadar umutsuzluk denizine kaybolan bağımsız küçük ruhlar değildir.

Aksine, genellikle. Erkeklerin çoğu zaman “aile” ile “spor” şeyleri, “aile” türünü yazdıkları ve “türünü takma” etkinlikleri yapan arkadaşları vardır.

Bunlar sizinle olan ilişkisini imzalaması gereken insanlar. Bir ilişki geliştikçe ve ilerlerken, onu arkadaşlarının ve akrabalarının etrafında yaparsın. Eğer atmosfer gergin ve problemli ise, muhtemelen sizin üzerinizden seçecektir.

Çoğu erkek işte çatışma ile ilgili bir problem yaşamaz, ancak kişisel ilişkilerinde çatışma başka bir hikayedir. Çatışmadan ve baskıdan kurtulmak için buna sebep olan şeyden kurtulacaklar. Ve ne yazık ki, numaralandırılmayacaksınız – küçük ole karşı size karşı birçok arkadaş ve aile.

Bu, kafanı kaldırma, kendin olma, arkadaşlarının tadını çıkarmanın ve onlarla olan her türlü anlaşmazlığın (ciddi olanlar) kendi ilişkinizi kandırmak zorunda kaldığının farkına varma zamanıdır.

Kendin olmak önemlidir çünkü gelecek yıllarda bir kişiliğe sahtekâr olamazsın. Ve eğer adamınızla olan ilişkinizin potansiyeli varsa, o zamanlar bu insanlara bir bağlılık bakıyor olabilirsiniz. Ancak, bir kavga seçmek ya da anlaşmazlıklara katılmak gerekmez.

Arkadaşlarını ve ailesini değerlendirin ve kendi arkadaşlarınız ve aileniz olabilir mi diye kendinize sorun. Gerçek şu ki, ilişkiniz çiçek açar ve birlikte yaşarsanız ya da parmağınıza bir yüzük takarsa, bu arkadaşlarınız ve aileniz hızla sizin olacak!