Bir Ex Üstesinden Gelme ve Tekrar Romantizmi Keşfetme Yolları

Bir ayrılığın ardından nasıl baş edileceğini anlamak zor. Erkek arkadaşın ya da kız arkadaşın birdenbire ani bir çöplükle şoku kullanarak sadece sarılmaya devam ediyorsun. İlişkiyi kullanarak ne yanlış gitti? Ayrılışın geldiğini gördün mü? Eskiyi nasıl aşabilirsin?

Duygu ve rahatsızlıklarla baş etmeye çalışıyorum

Size neden dönüştüğünü anlamak tamamen normaldir. İlk reaksiyon öfke ve incidir. Erkek arkadaşını ya da sevgilisini incittiğin gibi incitmek ve incitmek zorundasın. Geçmişinizi kazanmak ve bunu yapmak için yöntemler düşünmelisiniz. Kendinizi şaşkın hissediyorsunuz, yalnız ve gezegenin sizi yutması gerekiyor, bu yüzden rahatsızlık ya da üzüntüyü unutuyorsunuz!

Onlar bir ayrılıktan geçerken yüzeye çıkacak olan doğal hislerdir. Yapmanız gereken şey problemi boyutlandırmak ve çeşitli faktörleri düşünmek:

İlişkinizin zaman aralığı hangisiydi?

Erkek arkadaşın ya da sevgilin neden senin için kaldığını biliyor musun?

Destek için bakabileceğiniz aile veya arkadaşlarınız var mı?

Hüzün için havalandırma yap ve gözyaşlarını dizginleme. İlişkinizin sona ermiş olduğu gerçeğini fark ettikten sonra kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bazı durumlarda ruh hali, depresyon, endişe ve panik yaşayabilirsiniz.

Onlar yalnız ve mutsuz hissettiğinizde yüzeye çıkan doğal hislerdir. Çok uzun sürmeyiniz. Birkaç gün sonra, dışarı çıkmaya ve eski dostların buluşmalarına başlayabilirsiniz. Ailenizle veya iş arkadaşlarınızla konuşun ve kendinizi kontrol edin.

Bir ayrılıktan daha fazlasını elde etmek için adımlar

Arızayı belirlemeye ve hatanın hangi yerde olduğunu bulmaya çalışın. Erkek arkadaşını ya da kız arkadaşını istemeden istemediğin gibi getirebilirdin. İlgilerinizde çok fazla yer almış olabilirsiniz ve uyarı sinyallerini belirlemekte başarısız olabilirsiniz.

Eski düşmanca fikirleri düşünmeyin. Unutmayacak bir konumda olacağınızı affetmek ustalıktadır.

Zaman en büyük healbottur ve uzun bir süre boyunca, acı ve kayıp hissi azalacaktır. Ribaunt etrafında birisini bulmaya çalışmayın, ancak klasik bir kız arkadaşınla tanıştığınızı düşünüyorsanız veya yeni tanıştığınız biriyle karşılaşırsanız, bunu başarın.

En iyisini bulmak için bunun olduğunu kendinize söyleyin. Varlığınızda kesinlikle doğru bir ortak olan biriyle tanışmanız olası olabilir. Ayrılığı, varlığınız boyunca sizi etkileyecek felaketler olarak düşünmeyin.

Artık işlenen hataları farkettikten sonra kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi düzeltmeye çalışın ve bu kişisel gelişiminizin içinde size yardımcı olacaktır.

Kabul et ve neşeyle ilerle 

Bu özellikle, bir eski sürümü ele geçirmek istediğinizde yapılabileceklerden daha basittir. Kendinize itiraf edebileceğiniz zaman, sizinle birlikte geri dönmeyeceksiniz, bir manevra yapmak daha kolay olacaktır.

Rahatsızlığın yavaş yavaş azalacak ve iyileşeceksin. Erkek arkadaşını ya da sevgilisini tutup, onlarla konuşursan ya da konuşursan kendini hala etkilenmiş hissetmelisin. Kişisel görünümünüze iyi bakmaya başlayın ve uygun hale gelip tekrar bir araya gelmeye başlayın.

Son zamanlarınızla birlikte çok meşguldüğünüzde, kısa süre önce burada bulunmadığınız arkadaşları bulun. Genel konuları tartışın ve eşyalarınızdan bekledikleri kendiliğindenliği geri kazanın. Kahkaha güzel terapi ve aynı zamanda ne kadar gülüyorsanız, umutsuzluk ve yalnızlık duyguları sizi daha hızlı hale getirecektir.

Eğer araçlara sahipseniz, uzun bir tatil geçirin ve yeni yerleri görmek için yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin. Yakında yepyeni bir ilişkiye girmelisin.