Bu Bir Yolculuk ve Yarış Değil

Bazen, geri kalan arkadaşlarınız gibi yerleşik bir yaşama arzunuzda, bulunduğunuz ilişkiyi çok hızlı bir şekilde kararlı bir ilişkiye taşımayı denersiniz. Hatırlanması gereken mutlak kural, herhangi bir ilişkinin bir sunak için bir yolculuk değil bir yolculuk olduğudur.

Kadınlar olarak, yaşamı duygu olarak değil olaylar olarak düşünürüz. Sadece kafalarımızda var olan belirli bir zaman çizelgesi altında bir ilişki içinde ilerliyoruz. Aynı zaman çizelgesine sahip olmayabilir ve aslında, muhtemelen yoktur. Çoğu erkekte zaman çizelgesi yoktur. Somut bir zaman duygusu yok. Eğer doğru hissediyorsa, çabucak bağlılığa doğru ilerleyecektir – eğer böyle olmazsa, asla oraya ulaşamaz.
Erkekler duygularını, ilişkilerini ve faaliyetlerini kutulara yerleştirme eğilimindedir. Bazen bu kutulardaki şeyler bir ay boyunca ele alınmaz. İki adam birbirlerini 2 yıl içinde görmemiş olabilirler ancak arkadaşlıklarını hiçbir şey olmamış gibi bıraktıkları yerden alabilirler. Erkek zihninin nimeti ve lanetidir.

Buna karşı çalışırsanız, onun gitmesine neden olur, ancak onunla çalıştığınızda, bir entrika ve peşinden gitmeye değer bir şey olur.

Çok hızlı bir şekilde ilerleyemezsiniz, bunu adamın fikri haline getirirken bir taahhüt isteyemezsiniz. Taahhüdünüzü sorduğunuzda, telefonu kapatabilirsiniz. Yaşamak yerine ilişki hakkında konuşmaya başladığınız dakika, kuyruğu çevirip koşacak.

Ancak, olabileceğiniz en iyi insan olmaya çalıştığınızda, onunla olsun veya olmasın, arzu edilir olacaksınız. Başka bir deyişle, olabileceğiniz en iyi olmaya odaklanırken avlanmaya devam ediyor, sizi takip etmeyi sürdürüyor ve planlama yapıyor. Bunun sebebi, ona ilham verdiğiniz ve istek, şikayet ve sorularınızı içeren bir çamaşırhane listesini okumadığınızdır.

“Bağlılık” kelimesi, herhangi bir erkeğin kalbine korku saldırabilir. Ancak, fikir kendi kalbinden geldiğinde ve “taahhüt” kelimesini kullanmadan bir taahhüdün gerçekliğini arzu ettiğinde, parmağınızı bir yüzüğü kaydırmaya ya da ilişkinizi her iki arzuladığınız bir sonraki seviyeye taşımaya devam ediyor.

Bu, kelime taahhüdünü kullanmayacağı anlamına gelmez, ancak ondan geleceği anlamına gelir. Bir erkeğin bu fikre sahip olmasını nasıl sağlayacağını bilmek bir sanat biçimidir. Bu sanat biçimini mükemmelleştirmek, yalnızca kendini arzuya çevirmek anlamına gelir ve sizleri onu cesaretlendirmek için başka bir şey yapmadan sizi takip edecektir.