Onu Aşık Olmanın En İyi Yolu

Arkadaşlık Bilgilerini Bulma İpuçları Bu adamı, size aşık olmak için en iyi yolu bulmaya çalışmanın en iyi yolunu bulmaya başlamadan önce, bu GERÇEKTEN düşmek istediğiniz adam olup olmadığını kendinize sormanız en iyi sana aşık topuklar üzerinde kafa. Belli bir soru gibi görünebilir, ancak aşık olma fikrine daha fazla aşık olursanız, o zaman kendinizi tek bir adama adamak yerine izinizde şaşkın, incinmiş ve şaşkın bir adam bırakacaksınız. istediğini söyle.

Bir tavşanın tavsiye ve bilgilendirme yoluna girmeden önce, bir erkeğin aşık olmasını sağlamak için BİRİNİN en iyi yolunun bulunmadığına dikkat edilmelidir, çünkü bu dünyada BİR tip erkek yoktur. Hepimiz farklıyız ve farklı geçmişleri ve taşıdığımız farklı duygusal bagajları olan bireyler. Bu anlayışla, size olan arzusunu ve nihayetinde ölümsüz sevgisini ilan etme konusundaki ilgisini artırmak için yapılabilecek birkaç şey var.

Herhangi bir ilişkinin başlangıcında, ikiniz de birbirinizi çekdiğinizi farkedersiniz. Bu aşk değil, çekiciliği veya ilgiyi duygusal yakınlık ile karıştırmayın. Cazibe bir iç güzelliği ve kendine güven geliyor. Hayallerinizdeki adamı çekmek için Bayan ABD gibi görünmek zorunda kalmayacaksınız, ancak çekici bulacağı güven ve öz güvenceyi ortaya çıkarmak için Bayan ABD gibi hissetmeniz gerekecek.

Onunla vaktini geçirmek istediğin kişi olduğundan ve sadece yalnız olduğun ve birini, herhangi birini istediğin için ilgilenmediğinden emin ol. Çocuklar çaresizliğinizi hissedebiliyor ve bu büyük bir kayıp. Bir erkek, kendisinin olduğu ve kendisinin olmasını istediğin kişi için takdir edilmediğini hissettiğinde, kendini kendin olarak ilan etmenin yolundadır, tamamen senindir.

Kur sırasında otantik kendin olman da önemlidir. Tam olarak beklediğini düşündüğün gibi olmaya çalışman cazip gelebilir, ama daha sonra futboldan nefret ettiğini, kaya tırmanmaya gitmeyeceğini keşfettikten sonra geri tepecektir, çünkü tepeden korkarsın ya da gerçekten kazanırsın ‘ Her kış 2 inçten fazla kar yağdığı yerlerde yaşamak. Küçük şeyler konusunda otantik değilseniz, size büyük şeylerde size nasıl güvenebilir? İşte bu noktada, bu adamla güçlü bir bağ geliştirmek için harcadığınız tüm zaman ve enerjiniz kaybolacaktır. Sadece sana güvenemeyecek.

Bu adamın sana aşık olabileceği bir ortam yaratmanın son adımı, takdirini ve koşulsuz saygılarını ona vermektir. Erkekler saygıyı sever.

Sizin için yaptığı küçük şeyleri fark eder ve takdir ederseniz, onu mutlu etmek için uzun bir yol kat edecektir. Ve daha da önemlisi, eğer değişiklik istemeden istediği gibi onu seviyorsanız ve ona saygı duyuyorsanız ya da hazır ve beklemekte olduğunuz bir kalıba uyması için, o zaman size deli gibi aşık olmaya yardım edemez. .

Onu takdir ettikten, saygı duyup kabul ettikten sonra, yine de kendisini ilan etmedi. . . o zaman muhtemelen olmayacak ve gitme zamanı. Eğer çitin üstünde olsaydı gitmene izin vermezdi. İlgilenmemişse, o zaman hiçbir zaman veya iş fikrini değiştirmeyecekti.
Ortaya çıkan şok edici bir video var… Bir erkek o kadar iyi anlaşılır ki, sonsuza dek sana bağımlı olacak.