Ortak Arkadaşlık Hataları Kadınlar ve Erkekler

 Arkadaşlık, birkaç insanın kavradığı bir sanat hızla büyüyor, ama oldukça dürüst bir şekilde, muhtemelen, geliştirebildiğiniz en önemli varoluş becerileri olabilir. İzini kestiğiniz, varlığınız, işiniz ve sık sık mutluluğunuz veya yetersizliğiniz üzerinde derin bir etki yaratır. Sadece bir makaleyi inceleyerek arkadaşlık becerilerinizi geliştirmek tamamen imkansız olsa da, hem bayanlar hem de bayanlar tarafından yapılan basit tarihleme hatalarını açıklayabiliyoruz. Evet, hepsini yaptık.

Oneitis: Oneitis, aşırı takıntıya başlamak için gerçekten bir ezilme. Bu, aşk olarak sıklıkla yanlış tanımlanmış olmasına rağmen kesinlikle aşk değildir. Sıklıkla bireyler, bilmedikleri biriyle, belki de çıkmadıkları biriyle bir iltihaba sahiptir ve sadece birkaç kez çıkmışlardır. Onları derinden onlara aşık olmak için yeterince iyi bilmiyorsunuz, ama onlar sizin için en iyi seçenek olduğuna ikna oldunuz. Oneitis hiçbir şekilde sağlıklı değildir, ancak cinsiyette yaygındır. Bu, başlangıçta görmenin mümkün olup olmadığı konusunu açabilir, ancak bu başka bir soru değildir, bu yüzden hiç durmadık. Oneitis sevmez!

Yeteri kadar Kalma: Bir çok insan evlenmeyi ya da belki de çok uzun bir süre önce uzun bir ilişki içinde bitirir. Bu sık sık evliliğin boşanması veya bölünmesiyle olur. Biriyle tanıştığınız ve onları birkaç kez tarihlediğiniz için, başkalarıyla çıkamayacağınız ya da başkalarıyla çıkmamanız gerektiği anlamına gelmez. Elbette, elbette, 6 haftadan az olmayan birisini tanımadığınız sürece, onları çok az tanırsınız. Açıkçası kesinlikle doğru olmalısın. Ancak, kısa bir süre için biriyle çıktığınız gibi, diğer potansiyel arkadaşlarınızı da göz ardı etmek ve göz ardı etmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez.

Olumlu Buluşma Değil: Kimseyi “şanslı olsun” diye sormak için beklemek, gerçekten aptallar için bir tekniktir. Bu kesinlikle bir strateji değildir. Bir hareket yap. Web tabanlı bir flört servisine katılın. Hızlı buluşma etkinliğini ziyaret edin. Arkadaşlara, tanışmanız için ihtiyaç duyduklarına inandıkları tek bir arkadaş edinmeleri gerektiğini sorun. Bu hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir. Harekete geçmeye karar ver!

HQ Baldwin gerçekten bir arkadaş koçu ve şu anda mutlu bir bekar. Profesyonellerden Dating Advice'da daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Arkadaşlık hızla başka bir şey gibi bir sanat büyüyor. Pek çok insan bunu geliştirmez ve sıklıkla varlıkları üzerinde uzun vadeli olumsuz bir etkiye sahiptir.