Flört ve Hijyen ed Kabul edilme

Çoğu insan için, uygun hijyene sahip olmak, sağlık sınıfında okuldayken öğrendikleri bir şeydir. Bu dersi geçmek için konuyla ve her şeyle ilgili testler yapmak zorunda kaldılar. Bu konuyu incelemek zorunda kaldıklarından, bir kısmının sıkışmış olması gerektiği düşünülüyordu. Ayrıca vücudunuza iyi bakmanın ve temiz olmanın sağduyulu olduğu da anlaşılıyor. Bununla birlikte, iyi hijyen için gerekli olanı bulamayan inanılmaz sayıda insan vardır. İster çok tembel olun, ister sadece umursamazsınız, bir yetişkin sadece temiz olmayı reddettiğinde hala üzücü bir durumdur.

Bunun anlaşılması kesinlikle zor olsa da, bununla birlikte göründüğü gibi daha da tuhaf bir fenomen var. Kendilerini temizlemenin temellerini bile yapmayı reddeden bu bireyler, neden birisiyle onlarla dışarı çıkamadıklarını anlamada çok zor buluyor.

Bu oldukça eğlenceli olduğu kadar eğlenceli çünkü bir noktada sorunun ne olduğunu anlayacaklarını düşünürdünüz.

Şimdi, sadece iyi hijyene sahip olmak için ne yapılması gerektiğini bilmeyi kolaylaştırmak için aşağıdakiler bir kontrol listesidir, böylece kirli olmak ve kötü kokmak için mazeret olmaz:

    Düzenli olarak yıkanın. Kirli olmadığını düşündüğünüzde bile, özel biriyle çıkmayı planlıyorsanız veya sadece avlanmaya başlıyorsanız, yine de banyo yapın. Bu, saçınızı şampuanlamayı içerir. Yağlı saçlar sadece çekici değildir.

Günlük deodorant kullanın. Vücut kokusu koklamadığınızı varsaymayın. Cidden, sadece şansını denemeyin. Soğan kokusu çoğu insan için bir dönüş değildir.
Dişlerinizi fırçalayın ve elinizde varsa gargara ile gargara yapın. Taze nefes, hijyenin büyük bir parçasıdır. Kimse dişlerini fırçalamak için çok meşgul ya da tembel birini öpmek istemez.
Temiz giysiler giyin. Evinizin etrafında oturup kendiniz otururken, istediğiniz kokan eski elbiseleri giyebilirsiniz. Bununla birlikte, gerçekten etkilemek istediğiniz birisiyle çıkacaksanız, daima düzgün görünen ve taze olarak yıkanmış bir şey giyin.

Şimdi, bunlar temel şeyler. Randevunuzla gideceğiniz yer için uygun giyinme gibi diğer şeyleri de ekleyin. Siyah kravatlı bir restoranda spor kotu ve tişört giymemelisin. Öte yandan, bir film izleyecekseniz veya bir minyatür golf oynayabiliyorsanız, bu tam kıyafet işe yarayabilir. En iyi kararınızı ve sağduyunuzu böyle şeylerle kullanmanız gerekir.

Bu kadar çekici olmayan bir insan olmadığını düşünüyorsanız, ancak iniş tarihlerinde sorun yaşamaya devam ederseniz, yukarıdaki listeye çok yakından bakın ve listedeki her şeyi yaptığınızdan emin olun. Temiz ve güzel kokmaya özen gösterdiğiniz sürece, diğer her şey doğrudan yerine oturmalıdır.