Neden Erkekler Onların Kız Arkadaşında Hile

 

Hile olmak, sırları samimiyetten uzak tutarken çiftin güvenini kırmaktır. Kısacası, erkekler bilinçli olarak yalan söyledikleri ve davranışlarının doğru olmadığını bilerek kız arkadaşlarını aldatırlar. Hile yapmak için kullanılan araçların dışında; kız arkadaşlarını aldatma nedenleri hep aynı kalır.

Erkeklerin Kız Arkadaşlarına Neden Olma Nedenleri

Eşleri onları yeterince vermez: Bu hile yapmak için çok yaygın bir nedendir. Konu, eşinin uygun gördüğü yeterli sevgiyi, zamanı ve dikkati sağlamadığını ve kız arkadaşının ya da işin ailesini aldığını bulmuştur.
Sevginin ortadan kalktığına inanırlar: Sahtekârlık konusu, ilişkide ilk aşamanın cinsel ve romantik şiddeti artık verilmediğinden, ilişkinin sonunda sevginin sona erdiğini yanlışlıkla algılamaktadır. Erkekler çoğu zaman eskort ve macera ararlar çünkü arkadaşları da bunu yapar.


Neden Erkekler Onların Kız Arkadaşı Cheat için resim sonucu

Duygusal bir boşluk söz konusudur: Eğer ilişki tatmin edici değilse, en normali er ya da geç üyelerinden birinin hile yapmasıdır. Seks ve romantizm duygusal bir boşluğu doldurmak için kullanılır.


Eşlerini terk edeceklerini biliyorlar, ancak yatak odasında birisini bulmak istiyorlar: Gerçekle yüzleşmeden ve ortaklarının kendileri için ilişkinin sona erdiğini söylemeden önce, bir yedek aradıklarını, böylece ortaklarını değiştirebilirler. karar verildiği sürece.
Güvensiz hissediyorlar: Sadakatsiz kişi partneri açısından daha aşağılık hissediyor: daha büyük, daha çirkin, daha az parayla. Aldatma, aşk pazarındaki değerini yeniden onaylamaya hizmet eder ve arzu edilen bir şey olarak benlik saygısını yükseltir.
Sıkılıyorlar: İlişki genellikle tatmin edici olsa da, bir noktada bunlardan sadece biri sıkılıyor ve özel bir şey denemek istiyor. Gizli bir ilişkide gizemli ve yoğun bir zevk bulun.
Onlar misilleme yapmak istiyorlar: Bazı erkekler, yalnızca eşlerinin haksız olduğunu düşündükleri bir davranış için intikam aldatıyorlar. Belki de diğer taraftaki aldatma şüphesi olarak, hiçbir şey yapmadan önce hile yapmayı tercih ederler.
Çözülmemiş bir travma geçirdiler: Çok sayıda çalışmaya göre, çocukluktan muzdarip olan insanlar, duygusal terk, fiziksel istismar veya cinsel istismar gibi bir tür travma ortaklarına karşı aldatma olasılığı daha yüksektir.


Kız arkadaşlarının ne sunması gerektiğine dair akıl dışı beklentileri vardır: Bu insanlar, ortaklarının kendilerine istedikleri her şeyi vermesini ve tüm ihtiyaçlarını karşılamasını bekler. Ortakları kaçınılmaz olarak başarısız olduğunda, aldatmanın haklı olduğunu hissederler.