Neden Erkekler Sevdikleri Kadın Bırakır?

Birisine aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Senin ezilmeni gör ve bir aptal gibi sebepsiz yere gülümse. Etrafınızdayken mutlu ve eğlenceli duygularla dolup taşarsınız. Her şey eğlenceli ve sevgidir, ancak bazen istediğiniz kişiyi elde edemediğiniz ve muhtemelen en çok sevdiğiniz için de canınızı sıkar.

Her ne ise, bildiğimiz tek şey bu – Bu harika. Bu nedenle, kendisi için en iyi ezgi tekliflerinin bir listesini derledik. Keyfini çıkarın!

Kalpten 50 Crush Alıntılar

İlişki yeni olduğunda ve heyecanla dolduğunda, her zaman süreceğinden eminiz. Kişiyi kendinizden daha çok seviyorsunuz ve tüm dünyanız oluyorlar. Yedinci gökyüzündesiniz ve onlarla tanışmadan önce mutlu olup olmadığını hatırlayamıyorsunuz. Ama yine de, bir şekilde aşık olan iki kişi ayrılık yollarını buluyor. Her dakika detayını paylaştığın kişi sana yabancı geliyor. O zamanlarda, gezegendeki en yalnız kişi olduğunuzu hissedebilir, ama devam etmelisiniz. Ve arkadaşım, samimi çaba göstermelisin diye kendini hissetmiyor. İşte bir ayrılıktan geçerken kendinize söylemeniz gereken birkaç şey var çünkü hayatın sonu olmamalı.