Arkadaşlık Soruları, Arkadaşlık Kuralları

Ortak Tanışma Soruları Cevaplandı! Kadınlarla çıkmak hakkında bilmeniz gereken her şey.

1. Ona ne sıklıkla sormam gerekir? Bu sorunun cevabı basittir. Ona bir kez ve sadece bir kez sorun! İlgilenirse, seninle çıkar. Bu kadar basit. İlgileniyorsa, cevabı “Bu hafta meşgulüm ama gerçekten seninle çıkmayı istiyorum. Belki gelecek hafta?” Satırları boyunca olabilir.

2. Karşılaştığım ilk kıza razı olmalı mıyım? Hayır, gerçekten yapmamalısın! Sadece bir randevu almak için standartlarınızı düşürmeyi düşünmeyin! Liginden çıkmış muhteşem bir kadın görsen bile, yine de devam et! Sizi gerçekten çeviren bir kadınla birlikte olmak çok daha heyecan verici.

“Kadınların peşinden koşmayı bırak ve Kadınların Seni İzlemesine İzin Ver … Bayanların Her Zaman Sana Aşık Olmasını Sağlayacak Kanıtlanmış, Gizli Teknikleri Öğren!”

3. Her zaman geç kalır. Zavallı davranışını hoş görmeli miyim? Bu soruyu nasıl sorabilirsiniz? Hem kadınlara hem de erkeklere buluşmaya gelince bir tür boşluk bırakılması gerektiği doğru, ancak açıkça sizden faydalanıyorsa, o zaman buna dayanmamalısınız. Buradaki kural onu davranışları üzerine çağırmak ve neden kötü gün yüzünden kötü muamele görmemeniz gerektiğini makul şekilde açıklamaktır. Sana davrandığı gibi davranılmasını ister miydi? Tabii ki değil! Tüm bunları ona açıklayın, kabul etmiyorsa veya hatta değiştirmeyi denerse, o zaman buna değmez.

4. Onun kaprislerine hükmetmeli miyim? Bazen evet. Ancak en yaygın tanışma kuralı, asla bir zaman olmamalısınız.

paspas. Ona her ihtiyaçtan vazgeçmek, umutsuzca çıkmana neden olacak. Çekici ve istismara açık. Kötü bir gün geçirdi ve ara sıra şımarık olması gerekiyorsa, anlaşılabilir bir şey ama paspas olmak tamamen farklı bir şey.

5. Beni garip saatlerde arar. Onun için her şeyi bırakmalı mıyım? Bu buluşma sorusunun cevabı da yankılanan bir NO olacaktır. Kendini her zaman erişilebilir kılmamalısın. Kadınlar zorluğu sever ve sizi takdir etmesini sağlamalısınız. Seni kabullenmeye götürdükten sonra her şey biter.