Çocukluk Dostluğu Sevgi ve Duygu ile Doldurulur

 

Masumiyete ek olarak masum olmak, aslında çocukluğun doğası olabilir. Yıldızlı fikirler, Tatlı rüyalar, büyüyen kahkahalar, genç bir çocuk olma özgürlükleridir. Bunu kullanarak, çocuk yetişkin yaşlarına doğru büyüdüğü için alışılmış şekilde kaybolmuş ya da ayrılan bazı ilişkilerdir. Birçoğumuz geçmişimizi eğlendirdiğimiz için, bağlayamadığımız diğer parçacıklarla birlikte hatırladığımız birçok olay vardır. Çocukluk döneminde arkadaşlıklar çok önemlidir.

Küçük bir çocuk, oyun alanı veya oyun okulu dahilinde arkadaşlarıyla birlikte deneyimlemek için başörtüsü arar. Berbat bir çocuk, gören amcanın hazzı ile doldurulur ve ona bir top verilir. Eşsiz arkadaşları ile gruplaşmanın yanı sıra, küçük bir kötülük, çocukluğun çok da yakın bir arkadaşına sahip olmaktır. Ebeveynler de, çocuklarının bağlarını arkadaşlarını kullanarak görüyorlar. Atıştırmalık partisi veya belki de özel bir doğum günü, yakın arkadaş grubu olmadan yarı bitmiş durumda.

Bir arkadaşınız, ödevi hızlı bir şekilde bitirmeniz için yarışmalara ek olarak, öğle yemeğinde özel atıştırmalıkları da taşır. Bir arkadaşlık masumiyetle verildiğinde iyi artar. Rekabetçi ruhu, aynı arkadaşın gülüşüne ek olarak hayatta kalır ve son derece önemlidir. Yerleşim bölgesinde ya da okul tomurcuklarında yaşam boyu süren arkadaşlıklara çeşitli dostluklar. Onlar, güvenebileceğimiz gerçek dostlarımız ve sadakat, gerçekten varoluş için bir armağandır.

Evrimin gerekliliği, bizi arkadaşlıklarını sürdürebilmek için olduğu kadar manevra yapmamıza da neden oluyor. Anlayışlı teknoloji arkadaşlığı yeniden canlandırma ruhuyla birlikte, uzun zamandır kayıp bir arkadaş geri dönüyor. Bir zamanlar mutlu kahkahalarla ve aptalca şakalarla geçirdiğimiz eski yolları tekrar gözden geçirdiğimizde, erdemden çok şey aldık. Bebeklik dönemlerinden bir dost, arkadaşlığınızı çok fazla tutkuyla kabul etmenin yanı sıra sizi iyi tanıyor.

Arkadaşlık gününü sevin ya da arkadaşlık günü boyunca bir arkadaşınızı çağırma konusunda varoluşlarını hissedin. Arkadaşlık, sizin için gezegen olan arkadaşa ulaşmak için mükemmel gücü sağlayarak büyür. Arkadaşlarınız sizi bir oyunun içine ne zaman tükürdüyse ve aynı zamanda sizin başarısızlığınızı da hesaba katarsa, olayları hatırlayın. Doğum gününüzde bir hurda zanaat oyuncağı tasarlayan çocukluk arkadaşının dostluğuna iyi bakın.

Arkadaşlarınızla birlikte Facebook için arkadaşlık günü resim notlarını tartışarak çocukluğunuzun tüm arkadaşlıklarını hatırlayın ve arkadaşlığınızı canlandırmak için büyük veya küçük kutlamalara çağrı yapın. Tartışmak sizi geri getirmiyor, sadece eski arkadaşlarını arkadaşlarınıza doğru paylaşıyor ve özel dostluk anını öğreniyor.