Kendi tarihimi başarıyla nasıl düzenledim?

İlk izlenimi duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Ve bir tarihte ne kadar önemli? En iyi durumda olman gerektiğini düşünüyor musun? Ve mükemmel bir tarih nedir? Kendi tarihinizi düzenlemek nasıl bir duygu? Öyleyse, tarihinize detaylı bir şekilde dikkat etmek iyidir; belki heyecan verici bir şeyler yaparak. İlk buluşma, şeylerin yerine düştüğü basamak taşıdır. Sağ! Ama kendi tarihini planlamak zorunda kalırsan en önemli olan ne?

Dating için resim sonucu


Belki de akşam yemeği için dışarı çıkmayı planlıyorsunuzdur. Ama iyi yemek için kuralların var mı? Pekala, hepsini hatırlamayabilirsin ama aklımda en az bir tane olduğunu önerebilirim. Ve hatırlıyorum tarihleri ​​de hassastır. Bu yüzden görgü kurallarına sahip olduğunuza emin olun.

Güven ve saygı


İlk randevuda nasıl gidiyor? Elbette bilinmeyenin gerginliği var. Utangaç olmaktan sosyal olmaya geçmek için öğrenmelisin. Çevreyi ele almaktan bahsediyoruz. Ve kabul edebileceğiniz bir sır var, örneğin İyi Dares soruları sormak; Seni rahatlatan tek şey nedir? En sevdiğin tatil yeri neresi?

Tımarlamaya ne dersin?


Bir randevunun başarısı, tımarınızla ilgili çok şey var. Tarihinizi iltifat ettiğinizden emin olun. Uygun yere göre elbise giyin. Ama yine de fazla gitme.

Youtube Etiketi soruları

İlk randevunuzda yapmanız gereken en iyi şey nedir? Filmler, parklar veya yol gezisi? Eh, sessizlik en iyisi değil, bu yüzden bir film gidiyor bir gitmek bölge. Konuşmaya devam edebileceğiniz parkları deneyin. Niye ya? Çünkü zamanın çoğunu konuşarak geçirirseniz birbirinizi tanımanız için daha geniş bir fırsat. Mmhh. Ve sonraki tarihlerde Youtube Tag soruları sormayı seçebilirsiniz; örneğin, benim hakkımda fark ettiğin ilk şey? İlk önce “seni seviyorum” kim dedi?

konuşma


Randevunuzda ne tür konuşmalar yapacaksınız? Ne hakkında konuşacaksın? Dinle genellikle bir yakalama olduğunu; Yapabileceğiniz en kötü hata, Ex'le veya diğer insanlarla yaptığınız tarihler hakkında konuşmaktır. Niye ya? Konuşma, potansiyel bir tarih için bir geri dönüş olma eğilimindedir.

Zamanlama


Tarihin bulunduğu yere ulaşmak için ne kadar zaman ayırmalısınız? Zamanında olmak diğer kişi ile güven oluşturur.

Tüm söylenen ve yapılan, ayrıca çalışmanın sırrı da var mıdır? Sizce daha çok soru sormak ister misiniz?