Kız arkadaşın için sevimli şeyler yap

Romantik görünmek ve kız arkadaşın için harika olmak istersen, onun için bunları yapmak zorundasın.
Ve ben de senin hakkında konuşacağım şey, kız arkadaşın için sadece seni kabul etmek ve harika hissetmek için değil, aynı zamanda bir daha asla şüphe duymadığın ve duyguların hakkında asla ikinci bir düşüncenin olmaması için yapman gereken sevimli şeyler. ve onun hakkında ne hissettiğini.

Kız arkadaşın için ilk güzel şey, zaman zaman ona tatlı bir metin mesajı yollamak.
Bunu zaten bildiğinden eminim, ama ne yazık ki, çoğu erkek abartıyor!
Bu sevimli şeyle ilgili asıl sorun, erkeklerin onu ihmal etmesi değil, ama abartıyorlar, aslında, çok defa yapıyorlar!

Hangisi korkunç!

İşte yapmanız gerekenler:

  • En romantik hissettiğinizde, kız arkadaşınıza, onu ne kadar özlediğinizi ve şu anda onunla birlikte olmak istediğinizi söylediğiniz şirin bir kısa mesaj gönderin.
  • Kendini harika hissedecek ve en önemlisi, daima onun hakkında düşündüğünü ve onunla birlikte olmak ve iyi bir erkek arkadaş olmak için elindeki her şeyi yaptığını anlayacak.
  • Kız arkadaşın için yapacak ikinci sevimli şey onu övmek.
  • Ve burada, ona iltifat etmek istemiyorum, romantik bir şekilde değil, bahsettiğim şey saf övgü!

Mesela, kız arkadaşım çok cömert bir insandır, ondan yardım istersem, bana yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapana kadar ayrılmaz, ilişkimizde her şeyi harika yapmak için kendini her zaman zorlar.

ne zaman fırsatım olsa, onu bu konuda övüyorum, ona ne kadar hoşlandığımı ve ilişkimiz için ne kadar önemli olduğunu söylüyorum.
Burada söylemek istediğim, kız arkadaşını romantik bir şey için asla övmemen gerektiği, örneğin “dünyadaki en güzel insan sensin” demeyin ve övgü olarak düşünün!

Bir iltifat olduğu açıktır ve onu yönlendirmek içindir, bahsettiğim şey onu övmek, örneğin, eğer nasıl sürüleceğini biliyorsa, onu nasıl öveceğini, eğer elmalı turta yapmayı biliyorsa, Onu övmek, o harika hissedeceksiniz.
Kız arkadaşın için yapabileceğin üçüncü sevimli şey, onun hakkındaki sırlarını anlatmak.

Kız arkadaşım her zaman çok gizli olduğumdan şikayet ediyor, onu profesyonel ve kişisel hayatımla, arkadaşlarımla ve hayatlarında olan bitenlerle hiçbir zaman meşgul etmiyorum ve onunla hemfikir olduğumu düşünmeme rağmen, sanırım O haklı, benim yaptığım her şeye dahil olmak istiyor ve kız arkadaşın da aynı şeyi diliyor!

Öyleyse, kız arkadaşınla tanıştığında ellerini tut ve ona kendinle ilgili bir sırrını paylaşmak istediğini söyle, o zaman ona, yaşadığın bir korkuyu, geçmişte olan bir olayı, senin yapacağın bir şeyi anlat. Gelecekte vb elde etmek ister.
Bununla birlikte, onu dramatik yapmayın, küçükken ya da böyle bir şey yaparken köpek yavrusu nasıl boğulduğunu söyleme, bunun yerine, şeyleri biraz ilginç kılmaya çalışın, başka bir deyişle, ondan sempati aramayın, Ona söyleyeceği şeyleri söyleme: “Ah! Zavallı şey! ”Hayır!

Kız arkadaşın için yapacak bir sonraki tatlı şey yemek!

Yemekle, onu lüks bir restorana götürmeyi kastetmiyorum, bu işe yaramaz, demek istediğim onun için kendi elleriyle bir şeyler hazırlamak ve onu sizinle birlikte yemeye davet etmek.

Ancak, dünyadaki en kötü makarna olabilir, ancak, o sizinle beraberken ve tadını çıkarırken ve çok fazla peynir ya da çok az peynir olması konusunda biraz gülüyorsanız, kız arkadaşınız sizi daha çok sevmeye ve harika hissetmeye başlayacak senin hakkında.

Evet, bunlar kız arkadaşınız için yapabileceğiniz en iyi şeylerden bazıları, eğer başkalarınız varsa, lütfen onları aşağıdaki yorum bölümüne gönderin, onları mutlu bir şekilde bu yazıya dahil edeceğim.