Aşk Ölür:sohbet video

 

Aşk her zaman sonsuza kadar sürerse güzel olurdu, ama bazen aşk ölür. Bazen aşk ölmek için iyi bir neden yoktur, biz uyarı işaretleri fark etmedi çünkü Ama bazen sadece, ya da belki biz uyarı işaretleri fark etmedi, ama ilişkiyi kurtarmak için harekete geçmedi.

Aşk Ölür

Eğer aşk ilişkinizde ölmüş olabileceğini hiç endişeli iseniz, ya da ölme sürecinde olabileceğini, burada 10 işaretler için dışarı bakmak:

1. Eşiniz sizinle vakit geçirmek istemiyor.
2. Artık birlikte gülmüyorsunuz.
3. Ortağın «seni seviyorum»demekte zorlanıyor.
4. Birlikte olduğunuzda onlar küçük şeyler tarafından rahatsız olsun.
5. Ortağın artık sana iltifat etmiyor.
6. İlişki tek taraflı hissetmeye başlar.
7. Eşiniz işleri gibi doğum günleri ve yıldönümleri davranır.
8. Fiziksel yakınlık arzusunda bir azalma var.
9. Eşiniz sizinle daha arkadaşlarınızla çıkıyor tercih ediyor.
10. Sen ve eşiniz nadiren artık birlikte konuşmak.

Bu işaretlerin hiçbiri ilişkinizde görünmezse, o zaman işler muhtemelen ikiniz için oldukça iyi gidiyor. Aferin! Bu göstergelerden birini veya ikisini fark ederseniz, o zaman aşkınız muhtemelen hala iyidir, ancak ilişkinin güçlü kalmasını sağlamak için adımlar atmalısınız. Ancak tekrar tekrar oluyor bu uyarı işaretleri birkaç bulursanız, o zaman ilişkinizde aşk ciddi bir sorun olduğunu, ve ilişkiyi kurtarmak için ciddi harekete geçmesi gerekiyor olacak.

Durumu eşinizle görüşmeye çalışın. Eğer alıcı iseniz ve sizinle olan ilişkiyi aktif olarak kurmak istiyorsanız, o zaman sevginiz tam sağlığa kavuşmak için mükemmel bir şansa sahiptir. Erkek arkadaşın / kız arkadaşın ya da kocan / karın endişenizi ciddiye almıyorsa (ya da aşırı savunmacı olursa daha da kötüsü), o zaman ilişkide ciddi bir sorun olabilir.

Burada denemek ve duruma yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

– En iyi bakmak. Bu eşiniz onlar çok güzel biriyle olmak ne kadar şanslı fark olmasına yardımcı olur!
– Eğer yapabilirseniz, eşiniz ile oturup gerçekten neler olduğunu tartışmak. Eşinizin aklında daha önce bahsetmedikleri şeyler olabilir.
– Romantik bir şeyler yap. Romantik olmak eğlenceli ve ilişki için de sağlıklı. En son ne zaman mum ışığında akşam yemeği yedin?
– Birlikte haftasonu bir yerlere git. Hatta birlikte vakit geçirebilirsiniz sadece bir yerde, uzakta uzun bir yol olmak zorunda değildir.
– Eğer eşiniz ilişki danışmanı olarak seçti ise hiçbir şey iş gibi görünüyor eğer, bakın.

Aşk harika ve güzel bir deneyim olabilir, ama aynı zamanda hassas ve savunmasız olabilir. Hiç ihmal etmeyin, ilişkinizde aşk solma gibi görünüyor ve her zaman harekete geçmeye istekli olmak.

Ayrıca canlı aşkı tutmak nasıl daha fazla fikir için mutlu İlişkiler bölümünü okumalısınız.