Duyarlı Kanser Kişilik Özellikleri-Kanser Zodyak Özellikleri Duyarlı Kanser Kişilik Özellikleri :video-sohbet

Zodyak etkisi: Kanser, dördüncü zodyak işareti sembolik olarak bir yengeç imgesi ile temsil edilir. Bu işaret altında doğan bireyler Ay tarafından yönetilir ve su doğal elementidir. Yani, çoğu doğal olarak bu insanlar çok sevecen ve duygusaldır. Onların görüntü anlaşılacağı gibi, Kanserliler görünüşte sert ve inatçı ama onlar içinde çok sevgi dolu ve genellikle duygusal.

Ünlü kişilikleri: bu burcunda doğan dünyaca ünlü ünlüler Meryl Streep, Tom Cruise, Sylvester Stallone, Dalai Lama, Prenses Diana ve Nelson Mandela vardır.
Anahtar güçlü: Kanserliler olumsuz yaşam koşulları hayatta kalmak için bir eğilim var. Onları beklenmedik şeylere karşı bağışık kılan kalıcı güce sahipler. Çevrenizdeki güvenebileceğiniz en düşünceli yaratıklardır. Bu bireylerin güçlü bir hafızası vardır ve ağrı, kayıp ve ihanet ile ilişkili olan şeyleri asla unutmazlar. Görünüşe göre, her zaman nostaljiyi taşımayı seviyorlar ve hayat talep ettiğinde masaya yerleştirebiliyorlar. Bu insanlar hem tehlikeyi hem de fırsatı tespit etmek için doğal sezgilere sahiptir.

Bir kanser acınızı iyileştirir ve dinlenmeniz ve şikayet etmeniz için size bir omuz verir.

 

Ama gerekli değil ondan aynı duyacaksınız! Yengeçliler böyle! Onların hassas doğasını izlemek zordur. Sadece gerçek arkadaşlar iyi kalpli ve gayretli özelliklerin bir yansıması olabilir.

Zayıf yönler: insan doğasına dair fantastik anlayışları bazen kendi yaşamlarına olumsuz konular getirir. Onlar eğlenceli ve sarılma ile süpürecek insanların çok tezahürat türü değildir. Onlar kararlı ve duyguların en az ifadesine inanırlar. Bu yüzden, bir kelime oyunu çatladıktan sonra gerçekten kahkahaya girmediğinizde sizi affediyoruz. Bu dünyanın geri kalanı tarafından memnuniyetle eğer onlar endişe çünkü duygularını gizlemek. Bir Cancerean arkadaşını kışkırtmamanız veya manipüle etmemeniz önerilir, çünkü bu taraftan bazı zor kelimeler bulabilirsiniz. Bazen acı dişlerini ve cömert niyetlerini uygularlar, ancak bu özellikler çok nadirdir.

Eşinizi düzgün anlamak bir ilişkinin temelidir. Ortaklar arasında sağlıklı bir iletişim harikalar yaratabilir. İlişkinizde yeni manzaralar kilidini açabilir çeşitli ilginç sorular vardır.
Uygun meslek: en besleyici burç olarak, bir kanser başarılı profesyonel olacak eğer o alır öğretim, laboratuvar çalışmaları, boyama, ihracat ithalat iş ve bir tıbbi profesyonel. Bu işaret işareti altında doğan yerli, besleyici doğası nedeniyle iyi bilinen psikolog, danışman ve hemşire olabilir.

Aşkta uyumluluk: Kanserlilere, aşk hayatındaki müdahalelerimiz biraz can sıkıcı olabilir.

Onlara tüm saygımla, biz sadece bu insanlar büyük hayat ortakları olduğunu belirtmek istiyorum. Onlar sadık, hassas ve yanlış değilse, duygusal da. Yani, sevgiliniz ya da kocanız ya da karınız bir Yenikse, o zaman sürücü koltuğunu alabilirsin. Endişelenmeyin; Cancerean partneriniz Olası tehditler konusunda sizi uyaracağından asla bir hata yapmayacaksınız. Aşk hayatında, onlar tatil ve zümrüt hediye seyir ile çok bohem ve çekicilik değildir.

Bunun yerine bu şeylerin yavaş yavaş onlarla yaramazlık yapmak ve daha sonra tutkulu oyunlar oynamaya başlamak için özendirmek olacaktır. Dikkatli olun, onlar nihai sadakat ve saygı ile uzun vadeli bir ilişki tercih. Bu işaret altında doğan bireyler çok anlayışlıdır; sevgililerinin kariyerini inşa etmede yardımcı olacaklardır.

Kanser işareti sahipleri giysi ve moda çok düşkün. Tipik elbiseler toplayacaklar ve son kuruşunu çantalarında israf etmekten çekinmeyecekler. Arkadaşları, lise günlerinin pikniğinde giydiği kırmızı bağcıklı kazağı ya da gitar eğitmeninin ilk kaydında ona verdiği saten gömleği bulmak için eğleniyorlar! Hayatınızı, modanızı, arkadaşlarınızı ve duygularınızla ilişkili her şeyi koruduğunuz açıktır’ ‘bu şekilde hissediyorum’.

İlişki: ailelerinden ve evlerinden ayrılamayan insanlardır. Annelerinden derinden etkilenirler. Nereye giderlerse gitsinler, yoğun programdan bir mola vermek ve aileyle kaliteli zaman geçirmek için bir nokta haline getiriyorlar. Onlar ev yapmak, bir ev, mükemmel bir baba ya da bir anne olmak ya da hatta evinizin huzurunu kurtarmak için potansiyellerini feda edebilir. Toleranslarını ve ince duygularını gizledikleri belirgin sert kabuk onları mantıklı arkadaşlar yapar.