Uzun Mesafe Aşk:sohbet video

 

Uzun mesafeli aşkı ve ilişkileri güçlü tutmak zor.

Erkek arkadaşın ya da kız arkadaşın şüphesiz onları eksik olduğu kadar seni özlüyor olacak ve ziyaretler arasında haftalar ya da aylar olabilir. İletişim, bir ilişkinin en önemli parçasıdır. Eğer mümkün olduğunca sık birlikte konuşmak gerekir, ve ayrı olduğunda bile birlikte yapabileceğiniz birkaç şey de vardır.

Listeyi okumadan önce, uzun mesafe ilişkileri hakkındaki makaleyi de okumalısınız.

1. Eşiniz aşk mesajları gönderin! Bunlar e-posta ile, kısa mesajla, normal posta ile, taşıyıcı güvercin tarafından olabilir. .   istediğiniz herhangi bir şekilde! Fikir, onlara onları ne kadar sevdiğini hatırlatan kısa bir mesaj göndermektir. Onları güldürecek ve seni düşünecek birkaç satır. Eğer ilki için bir el gerekiyorsa aşk mesajları bölümünde bazı fikirler vardır!

2. Online birlikte bir oyun oyna! Scrabble veya Monopoly veya hatta Dama gibi bir oyun oynamak, aynı odada olamasanız bile eşinizle bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Ücretsiz oynamanıza izin verecek çevrimiçi birçok site var ve her ikinize de uygun her zaman yapabileceğiniz bir şey.

3. Onlara sevimsiz bir hediye gönder! Herkes rastgele hediye almayı sever. Eşinize bir yoyo ya da sinsi gibi aptalca bir şey gönderin. Eğlenceli küçük hediyeler 1’dir. Komik ve 2. Sevdiklerinize ilişkinin sizin için önemli olduğunu ve onları özlediğinizi hatırlatmanın yeni bir yolu.

4. El yazısı aşk mektupları birbirlerine! Doğru, insanlar bir zamanlar el yazısıyla yazılmış mektuplarla gerçekten iletişim kurdular! Bir kocadan veya karısından el yazısı bir mektup çok rahatlatıcı olabilir:sevdiğiniz kişinin elinizde tuttuğunuz yazısını biliyorsunuz. Bağlantı bu şekilde “gerçek”. Eğer fikirler için sıkışmış iseniz, ünlü Aşk mektupları bölümüne rağmen bir göz atın.

5. Bir web kamerası alın! Açıkçası, sevdiklerinizle yüz yüze konuşmanın sevinci ile kıyaslanamaz, ancak muhtemelen bir sonraki en iyi şey. Sohbet ederken eşiniz gülümseme görmek için güçlü olmak size inanıyorum olurdu mesafe çok daha yakın hissettiriyor.

6. Sebepsiz yere çiçek gönder! Maviden çiçek almak, eşinize onları düşündüğünüzü ve onları özlediğinizi kesinlikle hatırlatacaktır.

7. Onlara bir şiir yaz! Eşiniz hakkında bir şiir bestelemek yapabileceğiniz en romantik şeylerden biridir. Tatlı yapabilirsin, ya da seksi yapabilirsin, ya da sadece eğlenceli hale getirebilirsin. Ancak şiiri yazmaya karar verirseniz, eşinize onları ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatacaktır. Bazı yaratıcı ilham gerekiyorsa, bizim Aşk Şiirleri bölümüne bir göz atın.