10 Sebep 10’a Katılmanın Neden 10 Katta Daha Kolay Olduğunu Görmek Son 2 günü, her türlü objektif ölçekte (çekiciliğin objektif olabileceği kadar) 10 olabilen bir kızla çalışarak geçirdim

Çok sıcak… Aptalca sıcak gibi. Böbreklerinizi dostça bir gülüşe satmak istemenize neden olacak bir tür sıcak gibi.
Ama sıcaktan daha fazlası, güneşi eritecek bir gülümsemesi, melekleri şarkı söyleyen bir kahkaha ve cevizleri kırabileceğiniz bir kıçı var.

Aynen beni korkutan bir tür kızdı.
Ancak yolculuğumun son birkaç yılında öğrendim, bunun gibi bir kızı çekmek daha az çekici arkadaşlarından 10 kat daha kolay.

Ciddi anlamda.

“NASIL??? NEDEN ??? »Çığlık attığını duydum. Bunu düşündüğünüzde, çok açık. Ama kesinlikle bunu düşünmediniz, o yüzden şunu sunuyorum:

10’ların Kuralı: 10 Sebep Neden 10 Kat Daha Kolay Bir 10’a Katılmak *

1. Hotness / Orijinallik Inversiyon Kuralı
Sıcaklık / orijinallik inversiyon kuralı, bir kadının ne kadar sıcak olduğunu, o kadar az Otantik Adam’ın onun etrafında olduğunu belirtir.

Olumlu bir yanıt almak için kişiliklerini, inançlarını, ahlaklarını ve böbreklerini feda ederler.
Cidden sıcak kadınlar, sahte ve samimiyetsiz erkeklerden aldatıcı ve samimiyetsiz övgüleri dürüstlük ve özgünlük arzusunda oldukları için çok alışkındır.

Bu, eğer gerçek ve gerçek olabilirseniz ve gerçekliğin ve gerçekliğin güçlü ve ilgi çekici olması durumunda, kendinizi otomatik olarak tanıştığı diğer erkeklerin% 99. 9’undan ayırdığınız anlamına gelir.

2. 8 yaşındaki arkadaşından daha az yaklaştı.

Ne düşündüğünüze rağmen, STUPIDLY sıcak kadınlar düşündüğünüz kadar sık ​​yaklaşılmaz.
Erkekler kıçlarından çıkıp onunla konuşamayacak kadar endişeli / korkmuş / kafasına takılmış durumda.
Ve kadınlara yaklaşacak toplara sahip olanlar bile, genellikle liginin tamamen dışında olduğunu varsayarlar ve bu yüzden daha az çekici (ama yine de çekici) arkadaşlarına yaklaşırlar.
Bu, genellikle daha fazla yaklaşan arkadaşlarından daha fazla insanlarla tanışmaya daha açık oldukları anlamına gelir.

3. Liginizden çıktı

Evet, bu iyi bir şey. Bununla ilgili bir yazı yazdım. Buradan okuyabilirsiniz:
3 Sezgisel Sezgisel Nedenler Güzel Bir Kadının Değerini Hissetmemek Neden Bir Nimettir?

4. Arkadaşlık bölgesinden uzak durmak kolaydır.

Arkadaşlık bölgesinde kalmanın tek sebebi kadınlara arkadaş gibi davranman. Nazik, kibar, arkadaş canlısısınız, düğmelerine basmayın ve tüm cinsel düşünceleri aklınızdan çıkarmayın.
Onlara bir arkadaş gibi davranıyorsunuz ve karşılığında bir arkadaş gibi sizi düşünüyorlar.
Bu bir 10 (punto amaçlanan) ile yapmak çok zor.

10’la oynadığınızda, çok fazla cinsel düşünce olacak. Çoğu.

Her yürüdüğünü her izlediğinde çıplak vücuduna dokunmayı düşüneceksin, derinin kokusu ağrılı bölgelerinde kıpırdama yaratacak, elinin koluna karşı yumuşak dokunuşu bir ateş yakacak Pantolonunuz sıvı azot bile bulamadı.
Ve tüm bu cinsel düşünceler yaptığınız her şeyle açıkça iletilecektir.

Onu kokladığını, onu okşama şeklini hissedeceğini ve baştan çıkarıcı bakışlarının takdirinde banyo yapacağını fark edecek.

Size çekici gelmeyebilir. Seninle olmak istemeyebilir. Ama seni kesinlikle arkadaşlık bölgesine sokmayacak.

5. Anksiyete senin arkadaşın

Burada dürüst olalım: Bu seviyede bir kıza yaklaşmak korkutucu.
Çok endişeli olmayan bir şey olduğunuzu düşünüyorsanız, kafanızın içinde sıkışıp kaldınız. Ancak endişe, herkesin çıkardığı lanet değildir. Daha gerçekçi ve gerçek olmak için gerçekten çok güçlü bir araçtır.
Aklınızdan çıkmanın yolu, analiz etmeyi ve düşünmeyi bırakmayı denemek değil, dikkatinizi bedeninize yönlendirmek.
Duygular vücudunuzda ne kadar güçlü olursa, onlarla birlikte kalmak o kadar kolay olur ve kafanıza girmekten ve dış çevreyi analiz etmekten kaçınır.

10’unu gördüğünde, endişe çatıdan geçecek. Bu, onunla birlikte kalmak için FAR’ın daha kolay olacağı anlamına gelmez, çekici olmayan bir kadına yaklaşmaktansa gerçek ve otantik olur.
Kim düşünebilirdi, kaygıyı engellemek yerine yararlı bir araç olarak düşünebilir miydi?

6. Ondan hoşlanacak çok şey var.

Çekici bir kız ile konuşuyorsanız, ancak düğmelerinize gerçekten basmıyorsanız, onun için gerçekten minnettar olmak zor olabilir.

Köpeklerini yıkamakla ilgili hikayelerini veya Jersey Shore’da olanları dinlerken, dikkatinizi odaklanmış halde tutmak gerçekten zor olabilir.

Ama SÜPER çekici olduğu ve ondan hoşlanacak çok şey olduğu zaman.
Çoğu zaman değil, harika maceralar ve garip masallarla dolu heyecan verici hayatları var. Hayatlarını boşa harcamazlar, birileri gelip onları kurtarmak isterlerse x-box’ın önünde oturuyorlar. Her an orada yaşıyorlar, yaşıyorlar.
Bu, inci hakkında takdir edilecek çok şey olduğu anlamına gelirem ve konuşacak çok şey var.

7. İşin yarısını yapacak

Bir kadın sürekli olarak otantik, güçlü, kendine güvenen ve gerçek olan yeni erkeklerle tanışıyorsa, sizi tekrar görmesi için çaba göstermesi zor olacaktır.
Seçenekleri var ve bu seçenekler denemek zorunda olmadığı anlamına geliyor.
Ancak, sadece ihtiyacı olan ve sahte erkeklerin yanına yaklaşmaya alışmışsa ve onunla güçlü ve otantik dürüstlüğünüzü ifade edebiliyorsanız, o zaman işleri devam ettirmek için çalışmalarını sürdürme olasılığı daha fazladır.

Sana sorular soracak. Sana telefon numarasını vermek isteyecek. Seni tekrar görmek için organize etmeye çalışacağım.

İşin yarısına koyacaktır çünkü ne kadar eşsiz olduğunuzu görebiliyor.
8. Sana ihtiyacı yok

Eğer ciddi bir 10 ise, o zaman etrafta olmadan mutlu, kendinden emin, kontrol sahibi ve takdir edilmenin hissi ve araçlarına sahip olacak.
Mutluluğu, onayına, patronlarının onayına veya her zaman kısa kollu gömlekleri giyen ofisindeki üçüncü seviyedeki garip adamın onayına bağlı değil.

Bağımsız olarak mutlu.

Bu, ona yaklaştığınızda, sizi nasıl kontrol edeceğini ve sert olduğunu göstermek için, sizi diğer insanların önünde aptal gibi göstermeye gerek duymayacağı, sadece kendini göstermeye ihtiyacı olmayacağı anlamına gelir. arkadaşları, ve aslında sizi etkilemese bile, size tedavi olmak istediği şekilde davrandığından emin olmak isteyecektir.

9. Bağlantıyı çok seviyor

İnsanların görünüşlerine değer vermesi yalnız olmak için yalnız bir yer.
İnsanlar sizi tanımak, neye önem verdiğinizi ve neye önem verdiğinizi, nereye gitmek istediğinizi ve oraya nasıl gitmek istediğinizi öğrenmek istemiyorlar. Tek istedikleri, arkadaşlarına göstermeleri için kollarındaki kıskançlık verici bir kupa.

Bu nedenle, 10’lar genellikle sadece görünüşleri için değer almayan kadınlardan daha yalnız.
Bu, onların derinlemesine bağlantı kurma ve kendilerini parlak dış ortamlarından daha fazla değer veren insanlarla paylaşma olasılıkları daha yüksek olduğu anlamına gelir.

10. Güven

Her kadının (ve erkeğin) bir tür güvensizliği olsa da, 10’ların genelde ortalama bir kızdan çok daha az. Genellikle kim oldukları, ne istedikleri ve nereye gittikleri konusunda FAR daha güvendedirler.
Bu, onlarla flört etmenin FAR’ın daha eğlenceli olduğu anlamına gelir, çünkü onları üzmek korkusu olmadan düğmelerini çok daha fazla zorlayabilirsiniz.

Ne kadar kötü olduklarını ya da kıyafetlerinin ne kadar kötü olduklarını ya da etraflarında takılarak ne kadar iyilik yaptıklarını söylerseniz, FAR’ın daha az sinirlenme olasılığı daha düşüktür.
Ve güçlü ve güvenli olduklarından, geri çekilme ihtimalleri çok daha yüksek.
10’larla flört etmek çok daha eğlenceli çünkü oyunu oynayabilmeleri için kendine güven ve güçleri var.

Sonuç olarak

İşte, 10’un neden 10 kat daha kolay çekildiğini gösteren 10 neden.
Şimdi, geriye sadece bir şey kaldı: eylem.
Bu bilgilerin hiçbiri, yalnızca okuyup aralarında oturmaya devam ederseniz, size herhangi bir yarar sağlamayacaktır.
Kıçını kaldır ve harekete geçmen gerekiyor. Şimdi.
Ciddi anlamda.
Yap.

Bir şey yap.

Sadece ayağa kalksanız bile, evden çıkın, gidin ve güzel kadınların toplandığı bir yer bulun ve ‘Merhaba’ deyince yürüyün, hedefinize göre 1, 000, 000, 000 kat daha yakın olacaksınız. sadece oturdu ve bu yazıyı 11 kez okudum.
Bunun sizin için hala çok zor olduğunu tespit ediyorsanız ve sınırlamalarınızın özünü kazıp sonsuza dek ortadan kaldırmak istiyorsanız, 15 Kasım’da özel bir fırsat açılıyor.
Tüm detayları burada bulabilirsiniz: Hayallerinizdeki Adam Olun.
Leigh

* “10” derken, sadece ucuz bir Men dergisinin kapağından düşmüş gibi görünen sıcak bir kıç parçasından bahsetmiyorum. Paketin tamamı hakkında konuşuyorum. Evet, iyi görünüyor, ama onun için çok daha fazlası var.
Dünyayı aydınlatan bir gülümsemesi var.

Yürürken, yüzüyormuş gibi görünüyor.

Karşılığında hiçbir şeye ihtiyaç duymadan etrafındaki herkese özgürce ve açık bir şekilde verir.
Hayatında tamamen yetenekli ve kendinden emin ve bunu tamamlamana gerek yok.
Paketin tamamı hakkında konuşuyorum, sadece sahte baştankara ve iyi bir makyaj işi değil.
İlgili Makaleler.