20 Yol Ağırlığı Kaldırmak Hayatınızı Dönüştürecek İlk 17 yaşında cılızken hafif ağırlık kaldırmaya başladım

Ve o zamandan beri geriye bakmadım.
Bu aslında kaldırmaya başlamadan hemen önce bir fotoğrafım.
(Değil, ama yine de komik)

Kaldırmadan elde ettiğim tüm inanılmaz faydaları gördükten sonra, bu makale sizi günlük rutininize ekleyeceğiniz bir şey olduğuna ikna etmeye çalıştığım.
Yani, daha fazla uzatmadan, sunarım:

Ağırlıkları Kaldırmanın 20 Yolu Hayatınızı Dönüştürecek
Popüler inancın aksine, ağırlık kaldırmada şişkin pazı ve sert 6’lı paketten daha fazla fayda var. Daha fazla FAR.
Ve spor salonunda olabilirken evde kıçınıza oturuyorsanız, kaçırdığınız 20 şey var.
1. Kendine olan inancı arttırır

İçsel güven ve özgüven kazanmanın temel özü, yeteneklerinizin ötesinde görünen hedefleri belirlemek ve onlara ulaşana kadar tutarlı ve kararlı bir şekilde çalışmaktır.
Bu, kısaca ağırlık kaldırıyor.

Başladığınızda küçük bir yavru kedi gibi zayıf olacaksınız. Endişelenme, herkes öyle. Sonra kendinize doğru çalışmaya başladığınızda mümkün olanın ötesinde UZAK görünen bir hedef belirlediniz. Adım adım. Her gün küçük adımlar atarak, birdenbire, birkaç ay önce imkansız gibi görünen şeyleri yapmanıza kadar, yavaş yavaş gelişerek.
Bu size güvende büyük bir artış sağlar. Kendine kanıtlıyorsun, sadece mantıklı değil, aynı zamanda ilk elden deneyime sahipsin, kendine hedefler koyarsan ve onlara karşı çalışırsan, her şeyi başarabilirsin.
Bu inancınız olsaydı hayatınızdakiler neyi değiştirirdi? Kendinizi bir amaca uygulamanız gerektiğini ve nihayetinde ona ulaşacağınızı bilseydiniz, hayatınızı yaşama şekliniz ne değişebilir?
Eh, bu ağırlık kaldırarak alırsınız.

Henüz spor salonuna başlamak için ikna değil mi? Bu iyi. Peki buna ne dersin:

2. Hedef belirleme, planlama, önceliklendirme ve disiplini öğrenirsiniz.
Hedef belirleme, planlama ve önceliklendirme, istediğiniz yaşamı kurmada CRUCIAL becerilerdir. Bir hedef belirleyemezseniz, o zaman asla bu hedefe ulaşamazsınız. Bu hedef için plan yapamıyorsanız, asla ulaşamayacaksınız çünkü oraya ulaşmak için yapılandırılmış ve sistematik bir yönteminiz olmayacak. Faaliyetlerinize öncelik veremiyorsanız, sonsuza dek sizi aslında olmak istediğiniz yere götürmeyen küçük şeyler yapıyor olacaksınız. Ve eğer bu önceliklere bağlı kalmaya ve ileriye devam etmeye devam edecek bir disipline sahip değilseniz, en iyi hazırlanmış planlar boşa gidecek.

Bu işte nasıl daha iyi hale gelirsiniz? Öğrenebileceğiniz birkaç püf noktası ve teknik var, ancak en önemli unsur onu hayatınızın gerçekten önemsediğiniz bir alanında uygulamak. Bunun nedeni, kullanmanın yararlarını ve bu konuda iyi olmanın getirdiği yararları görebilmenizdir.

Ağırlık kaldırma, hedef belirleme, planlama ve önceliklendirme için mükemmel bir alandır, çünkü iyileştirmenin en hızlı ve en kolay yolu budur.

Ulaşmak istediğiniz hedefleri bilmiyorsanız (yağ kaybetmek, kas kazanmak, gücü artırmak, dayanıklılığı artırmak, kas tanımını artırmak vb.), Hiçbir zaman oraya gidemezsiniz çünkü her hedef için farklı bir egzersiz rutini gerekir.
Düzgün bir şekilde planlamadıysanız, boşa harcadığınız antrenmanları bitireceksiniz. Eğer kaslarınız iyileşme şansı olmadan önce egzersiz yaparsanız, egzersizinizden maksimum faydayı alamazsınız. İyileşme işleminden çok sonra beklerseniz, önceki antrenmandan kazandığınız kazancı kaybedersiniz.
Zamanınıza uygun bir şekilde öncelik vermeyi öğrenemezseniz, yaptığınız plana uymayacaksınız ve henüz planlamıyorsanız, karşılaştığınız sorunların hepsine katlanacaksınız.

Ve eğer planınız üzerinde izlemek ve hedeflerinize ulaşmak için disipline sahip değilseniz, önceki haftalarda elde ettiğiniz tüm hedefleri boşa harcarsınız.

Hedefler koyabilir, onlar için etkili bir şekilde plan yapabilir, bu planı yerine getirmek için zamanınızı önceliklendirebilir ve bu planları yürütmek için disipline sahip olsanız, yaşamınız için farklı olan ne olurdu? Hayat ne kadar kolay, daha basit ve daha ödüllendirici olurdu?
Eh, bu ağırlık kaldırarak alırsınız.

Hala henüz ağırlık kaldırma başlamak için ikna değil mi? Belki bu sizi ikna eder:
3. Otomatik gardırop yükseltme özelliği
Çalışırken kıyafetleriniz otomatik olarak daha iyi görünür. Sertleştirilmiş bir tel elbise askısı üzerine örtülmüş paçavra veya patates çuvalı üzerine asılan bir damla levha gibi görünmek yerine, sağlam ve sağlam bir kas var.
Tişörtleriniz kolların etrafına, omuzların karşısına, göğsün içinden doldurulacak ve size bu güzel v şeklindeki sırtını verecek.

Şortlarını doldurmak için kalçaların ve kotunu doldurmak için kıçların olacak.

Giydiğiniz kıyafetler içinde iyi göründüğünüzü hissetmiş olsaydınız hayatınızdaki değişimler neler olurdu? Kendine güvenen ve iyi sunduysanız, kulüplere girerken ne değişebilir?
Peki, işte bu gve ağırlık kaldırarak.
Hala çalışmaya başlamak için ikna değil mi? Belki bu sizi ikna eder:
4. Diğer etkinliklerde daha iyi olursunuz
Siz daha güçlüyken, daha tesisatçısı, daha dayanıklı ve daha patlayıcıyken, diğer etkinliklerde otomatik olarak daha iyi olursunuz.

Ofisteki diğer erkeklerle spor yaparken, sorumluluktan ziyade bir varlık haline gelirsiniz. Topu, arkadaşlarınızla birlikte tekmelemeniz durumunda, alışabildiğinizden daha uzun süre devam edebilirsiniz. Topu çocuklarınızla birlikte atarken, hala enerji dolu iken oturmak zorunda değilsiniz.

Bunun da ötesinde, çok sayıda asansör (özellikle büyük, çömelme ve güç temizleyicileri gibi birleşik asansörler) yüksek düzeyde kas koordinasyonu gerektirdiğinden, daha koordineli olursunuz. Çoğu aktivitede iyi olması gereken temel hareketler daha doğal hale gelecektir ve eğer öyle olmazsa, onları daha hızlı öğrenebileceksiniz.
Yaşamınızdaki diğer tüm faaliyetler aniden daha kolay ve daha doğal hale gelirse yaşamınızdaki değişimler neler olurdu?

Eh, bu ağırlık kaldırma gelen şeydir.

Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
5. Yatakta daha iyi olursunuz
Daha iyi alacağınız tüm faaliyetler arasında muhtemelen kadınlarla ilişkileriniz üzerinde en fazla fark yaratacak olan şey budur.

Çalışırken ve formda olduğunuzda dayanıklılığınız artar ve artar. 10 dakika içinde nefes alıp vermek yerine ve bir sigaraya ihtiyaç duymak yerine, devam edip devam edip çalışmaya devam edebilirsiniz. O zaman bir ara verip tekrar başlayabilirsin.

Ertesi sabah ayrılmak için neden bütün gecesini bu kadar 10 dakikalık yetersiz nefes nefese harcadığını merak etmek yerine, gerçekten bugün işe gitmek zorunda olup olmadığını merak ediyor olacak…
Hangisi size daha iyi geliyor?
Eh, bu ağırlık kaldırma gelen şeydir.

Hala ağırlık kaldırmaya başlamak için ikna değil mi? Belki bu sizi ikna eder:

6. Hayatınızı kolaylaştırır
Güçlü, formda ve formda olduğunuzda, yaşamdaki her fiziksel aktivite daha kolay hale gelir. Merdivenleri tırmanmak basittir, ağır cisimler taşımak bir esintidir ve ofisi yeniden düzenlemek zorunda kalmayı dört gözle beklersiniz çünkü üstesinden gelebileceğiniz bir zorluk gibi.

Oh, çünkü her şey daha kolay, geceleri eve geldiğinizde, gecenin geri kalanını TV karşısında uzaklara harcamak zorunda kalmayacak kadar yorgun hissetmiyorsunuz çünkü hareket etmek için çok yorgunsunuz.
Evinize taze, enerjik ve dışarı çıkıp daha fazla zorluk çıkarıp daha heyecan verici şeyler yapmak için heyecanlı hissediyorum.

Her gün eve, kendinizi güçlü, taze ve dünyayı ele geçirmeye hazır hissederseniz hayatınızdaki değişimler nelerdir?
Eh, bu ağırlık kaldırarak alırsınız.

Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
7. Her büyük yaşam tarzı hastalığının riskini azaltır
Formda olduğunuzda, HER büyük yaşam tarzı hastalığı riskini azaltırsınız. Ne kadar adanmış olduğunuza bağlı olarak, şeker hastalığı, kalp hastalığı, felç, birkaç çeşit kanser ve hatta siyah veba riskiniz azalır.

Bu, yalnızca daha uzun yaşayacağınız ve daha uzun bir yaşamın daha faydalı, heyecan verici ve tatmin edici olmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda, o zamanda başınıza gelebilecekleri konusunda daha az endişe duyarak yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Ağırlıkları kaldırabileceğiniz şey budur.

Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
8. Atletik ve kendine güvenen bayanlarla tanışın
Sizce nasıl bir kadın spor salonuna gidiyor?

Sadece sağlığına değer veren ve nasıl göründüğü ve nasıl hissettiği ile ilgilenen bir kadın değil, aynı zamanda kendi ellerine sorumluluk alma ve bu konuda bir şeyler yapma kararlılığı ve özgüvenine sahip olan kadın.
Hayatları için sorumluluk alan kendine güvenen, güçlü ve kararlı kadınlarla tanışıyorsunuz.
Eğer bu tür kadınlarla çevrili olsaydınız ve onlarla konuşabileceğiniz bir şey olsaydı (örneğin, Çalışmak) hayatınızdaki değişimler neler olurdu?

Eh, bu ağırlıkları kaldıracağınız şey.
Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
9. Diyetinize bakmaya zorlar

Çok hızlı bir şekilde öğreneceğiniz şeylerden biri, diyetinizi izleyerek spor salonunuzdaki sonuçlarınızı 10 kat artırabilmenizdir.

Sadece doğru şeyleri yiyerek daha yalın, daha güçlü, daha fazla yırtık ve daha fazla egzersiz yapabilirsiniz.
Egzersizlerinizde iyi beslenmekten gerçek ve somut bir fark görebildiğiniz ve hissedebildiğiniz için, buna bağlı kalmanız daha muhtemeldir.
İyi yemek yemek ve hayatınızla ilerlemek arasında doğrudan bir ilişki olduğunu görüp hissedebiliyorsanız, hayatınızdaki değişimler nelerdir? Bunu yapmak için daha muhtemel misiniz?
İşe başladığında alacağın şey bu.
Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
10. Size yeni bir beceri öğretir

Aynalı bir odanın etrafına ağır şeyleri bastırmaktan daha fazlası var. Spor salonunda kazancı maksimize etmenin arkasında kanıtlanmış bir bilim var. Eğer içine girersen, öğrenebileceğin ve iyi vakit geçirebileceğin çok şey var.

Bu beynini boşa harcamak yerine aktif tutar.bir bilgisayar monitörü önünde.
TV karşısında zamanınızı boşa harcamak istemekten ziyade öğrenmeye devam edecek ilginç bir şeyiniz olsaydı hayatınızdaki değişimler neler olurdu?

Eh, bu ağırlıkları kaldıracağınız şey.
Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:

11. Korkudan itme alışkanlığını geliştirin
Omuzlarınız arasında ve bir kenarı boyunca yığılmış vücut ağırlığınızdan daha fazla olduğu, bir halterin altında dururken, tamamladığınız son 3 setten yanan uyluk ve gözlerinize damlayan ter gibi bir miktar var. Bir sonraki temsilcinizi düşünerek gelen korkudan.

Kıçınızı bırakıp itmek cesaret, bağlılık ve bağlılık gerektirir. Ve sonra bir sonraki yapmak için daha da fazla. Ve bir sonraki. Ve bir sonraki.

Ancak, bunu yaparak, kendinize çok değerli bir ders veriyorsunuz: korku kontrol altında değil.
Kendine, yine de korku hissedebileceğini ve harekete geçebileceğini kanıtlıyorsun.
Hayatınızın bunun işe yarayabileceği herhangi bir alanını düşünebiliyor musunuz?
Caddede yürürken ve İspanyol güzelliğinin size doğru kaydığını gördünüz mü? Yaklaşıp, bu korkunun içinde yükseldiğini hissetmeye başladığında düşünmeye ne dersin?
Yaşamınızda, harekete geçmek için yapılacak en doğru şey olduğunu bildiğiniz, ancak hayatınızı nasıl yaşadığınızı söylemekten korktuğunuza izin verdiğinizi hayal edin. Her gün defalarca kendinize kanıtladıysanız, korkuya rağmen hareket etme yeteneğiniz olduğunu kanıtlarsanız, bugün hayatınızın ne kadar farklı olacağını hayal edin. Şu an hayatınızın ne kadar farklı olacağını hayal edin…

Ağırlık kaldırmada elde edebileceğiniz fark budur.

Henüz ikna oldunuz mu? Belki bu sizi ikna eder:
12. Kadınlardan daha fazla (olumlu) dikkat
İyi göründüğünde, kendinden emin ve güçlü hissettiğinde, daha çok kadın seni fark edecek.
Aşırı kilolu, sefil, muhtaç insanlar genel arka planına solmak yerine bir kalabalığın içinde öne çıkacaksınız ve kadınlar sizinle konuşmak isteyeceklerdir.
Siz kadınlar, siz onlara yaklaşmadan önce sizinle ilgileniyorlarsa, daha fazla kadınla tanışmanın ne kadar kolay olacağını düşünüyorsunuz?
Eh, ağırlık kaldırmadan elde edebileceğin şey bu.
Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
13. Sizi konfor bölgesinin dışına çıkarır.

Konfor bölgenize sıkıca yerleşmek, yapmak için harika ve keyifli bir şeydir. Aynı zamanda sıradanlığa ulaşmanın en hızlı ve en kesin yolu.

Niye ya? Çünkü yaptığınız şeyi yapmaya devam ederseniz, her zaman elde ettiğiniz şeyi almaya devam edersiniz.
Ödüllendirici, tatmin edici ve heyecan verici bir yaşam gerçekten yaşamak için, sürekli olarak konfor bölgenizi aşmalı ve yeni şeyler denemelisiniz.
Ağırlık kaldırma, bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.
Başlangıç ​​olarak, hiç bir spor salonuna girmediyseniz, yabancı makinelerde bile garip hareketler yapan garip insanlarla dolu korkutucu yerler olabilirler.

Ama sahip olsanız bile, ağırlık kaldırma, kendinizi rahatınız için dışarda bırakmak ve kendinize zorlamakla ilgili TÜM.
Beden yeni streslere cevap veren adaptif bir organizmadır. Yeni zorluklarla karşılaştığında (yani daha ağır ağırlıklar), bu yeni zorluklarla (yani Kaslar) başa çıkabilme yeteneklerini geliştirir.

Konfor bölgenizi zorlamaya devam edemiyorsanız (yani daha fazla ağırlık ekleyerek ve farklı egzersizler yaparak), vücudunuz yeni tepkiler geliştirmez (yani daha fazla kas geliştirme).
Bu yüzden, ağırlık kaldırma yoluyla kazançlar görmeye devam etmek için, kendinizi sürekli konfor alanınızın dışına itmeniz gerekir.

Kendinizi sürekli konfor alanınızın ötesine ittiyseniz, hayatınızdaki değişimler nelerdir?

Peki, ağırlık kaldırarak elde edebileceğin şey budur.
Hala ikna olmadınız mı? Belki bu sizi ikna eder:
14. Sizi kafanızdan ve vücudunuza sokar
Vücudunuzda olmanın ve kadınlarla birlikte olmanın inanılmaz faydalarını bildiğinize eminim, kafanıza sıkışmış ve fazla analitik.

Bilmeyeceğiniz şey, vücudunuzda olmanın ve durumu analiz etmemenin, geliştirdiğiniz bir beceridir.
Bir durumu mantıksal olarak analiz etmeye ne kadar zaman harcarsanız, durumları analiz etmek o kadar doğal olur.
Vücudunuzda hissetmek ve olmak için ne kadar zaman harcarsanız, bedeninizde olması o kadar doğal olur ve anı yaşarsınız.

Ağırlık kaldırma ile ilgili en güzel şeylerden biri, düşünmekten ziyade hisseye odaklanan bir faaliyettir.
Evet, ne yaptığınız ve nasıl yaptığınız hakkında düşünmeniz gereken zamanlar var ama zamanın büyük çoğunluğu duygu harcamaktır – sınırlarınızın nerede olduğu, ne kadar kaldığınız, formunuzun doğru olup olmadığı, vb…
Nasıl bir şeyleri düşünmek yerine, etkinliklerle nasıl hissedersiniz, kadınlarla tanışmak gibi diğer faaliyetlerde de kendinizi hissetmek o kadar kolay ve doğal olur.

Kadınlarla etkileşim kurarken daha fazla mevcut ve daha az analitik olsaydınız hayatınızdaki değişimler neler olurdu?

Eh, ağırlık kaldırmadan elde edebileceğin şey bu.
Hala ikna olmadı mı? Belki bu ikna ederce sen:
15. Kaliteli bir yaşam kurmayı taahhüt eden adamlarla tanışın
Çoğu erkek gibi bir şeyseniz, aldığınız hayallerinizin adamı olma yolunda ne kadar ileri giderseniz, eski arkadaşlarınızla ortak noktalarınız azalıyor.

Stres yapma, bu tamamen normal. Şikayetinizi bırakmaya ve yaşam durumunuz için tam sorumluluk almaya karar verdiğinizde, hala sürtük ve sızlanmak ve sıradanlığa razı olmak isteyen insanlarla takılmak sadece daha az ve daha az verimli görünüyor.

Bu hayatınızda ve kuşkusuz doldurmak isteyeceğiniz bir delik bırakır.
Ancak, yaşamlarını kontrol altına almaya kararlı olan, olmak istedikleri adam olmak için zorlukları ve engelleri aşmaya istekli, dallanmaya ve yeni şeyler denemeye güven duyan diğer erkeklerle nerede tanışabilirsiniz?
Elbette spor salonunda!

Ağırlık kaldırma, aynı zamanda boynuzlardan hayat almaya istekli ve hedeflerine doğru ilerlemeye istekli olan daha fazla arkadaşla tanışmanın harika bir yoludur.

Şimdi, tanıştığınız tüm erkeklerin böyle olacağını söylemiyorum, ama eşek üstünde oturmaktan çok daha yüksek bir şansınız var.

STILL, kaldırmaya başlamaya ikna olmadı mı? Belki bu sizi ikna eder:
16. testosteron artırmak
Testosteron, ‘erkekliğinizden’ sorumlu olan ham kimyasal yapı taşıdır. Saldırganlık seviyenizden, kararlılığınızdan ve inandığınız şey için savaşmaya istekli olmanızdan sorumlu olan şey budur.
Bilimsel çalışmalar, testosteron düzeyi yüksek olan erkeklerin, kadınlar için sadece daha çekici olmadığını, aynı zamanda yaşamda genellikle daha başarılı olduklarını (hala bu referansları aradıklarını) göstermiştir.
Sizin için iyi olan şey, testosteron seviyelerinizin belirlenmemiş olmasıdır. Tamamen esnektirler ve çeşitli aktivitelerle testosteron seviyelerinizi artırabilirsiniz.

Bazı etkinlikler diyetinizi değiştirirken bazıları da ağırlık kaldırmayı içerir.
Evet bu doğru. Ağırlık kaldırma, testosteronunuzu arttırmanın harika ve basit bir yoludur – özellikle ağız kavgası ve olimpik asansörler gibi büyük, tam vücut hareketleri (temiz ve sarsıntı, temiz asmak, vb.).

Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla saldırganlık, kararlılık ve itirazınız olsaydı, hayatınızdaki değişimler neler olurdu?
Bu, ağırlık kaldırmada elde edebileceğin şey.
Hala ikna olmadı mı? Belki bu sizi ikna eder:

17. Bir şey için çok çalışmanın değerini öğrenin
Modern teknoloji, bir plaka üzerinde çözümler sunmak için mükemmeldir. 8 Minute Abs, click butonu ve fast food, her şeyin anında olması gerektiği fikrini uyandırdı.

Bu, özellikle hayatınızı değiştirmek söz konusu olduğunda, birçok soruna neden olur, çünkü değiştirmeye çalıştığınız kalıpların değişmesi zaman alır.

Uzun yıllardır yaşam koşullarınız için korkudan kaçma ve diğer insanları suçlama gibi bu eski alışkanlıklarını pekiştiriyorsunuz ve bir gecede gitmiyorlar.
Bir çok erkek bunu fark ettiğinde, pes edip güvenli, konforlu mağaralarına koşarlar. Hayatlarında hiçbir şey için çok çalışmaya alışkın değiller ve bu yüzden bir zorlukla karşılaştıklarında pes ediyorlar.
Ağırlıkları kaldırmak, sıkı çalışmanın değerini öğrenmek için harika bir yerdir.

Yanlarında 100kg yığılmış bir halterin altında sırtınıza uzanırken ve arkadaşınız bir kez daha sizi çağırırken hiçbir şey kolay olmuyor.

Bir spor salonuna girdiğin her şeyi kazanmak zorundasın.
Kimyasallardaki ve hormonlardaki en son gelişmelere rağmen, onlardan herhangi bir gerçek iyileşme elde etmek için hala çok uğraşmalısınız.
Hiçbir hızlı çözüm size sonuçları getirmeyecek. Yağınız saunada oturarak erimeyecek ve pazılarınız sıcak duşların altında durup şişmeyecek.
Her şeyi alırsın, kazanmak zorundasın.
Ancak şunu söylerken, zor bölgelere girerseniz, geri dönüş alacaksınız. Vücudunuz değişecek ve sonuçları göreceksiniz.
Hızlı bir düzeltme beklemeyi bırakıp sert bahçelere koymaya başlarsanız hayatınızdaki değişimler nelerdir?

Ağırlık kaldırmadan elde edeceğiniz şey budur.
Hala ikna olmadı mı? Belki bu sizi ikna eder:
18. daha iyi hissediyorsun
Hiç kendini aşağı hissediyor musun? Gibi şeyler çok mu fazla?
Düz ve depresyonda hissetmekte zorlanıyor musunuz?
Benim bir çözümüm var. Vücudunuzun ürettiği endorfin seviyelerini (iyi kimyasallar hissetmenizi) artıran, katılabileceğiniz basit ve inanılmaz derecede faydalı bir aktivite var.

Adı: ağırlık kaldırma.
Fiziksel mükemmellik arayışı içinde kendinizi asla mutlak tükenmeye zorlamadıysanız, o zaman neden bahsettiğimi bilemeyebilirsiniz, ama büyük bir çalışmadan sonra değişim odasındaki banklarda çöktüğünüzde aldığınız duygudur. eşsiz.

Vücudunuzdan geçen iyi kimyasallar var ve dünyanın tepesinde hissediyorsunuz. Tek başına elde edebileceğin en iyi seks kadar yakın.

Etrafınızdaki dünyada neler olup bittiğine bakılmaksızın, mutlu ve doyurucu hissetmek için basit ve hızlı bir yönteminiz olsaydı, hayatınızdaki değişimler neler olurdu?
İşte lifti ile yaşayabileceğin şey bu.Ağırlıklar
Hala ikna olmadı mı? Ağırlık kaldırma işleminin hayatınızı değiştirmesinin iki nedeni daha var:
19. Fiziksel yüzleşme olasılığını azaltır
Dışarıda sadece kavga arayan adamların olması üzücü bir gerçek.
Ve sadece onlardan kaçınmanın en iyisi olurken, bazen mücadele etmek için sebepler yaratmaya çalışmak için yola koyulurlar.

Ağırlıkları kaldırmak ve güçlenmek, eğitimli bir dövüşçüye karşı kendinizi savunmanıza yardımcı olmazken, sorun yaşamaya başlamadan önce ortalama Joe’nun düşünmesini iki katına çıkarır. Daha büyük, daha güçlü ve tesisatçı olmak sizi otomatik olarak daha iyi bir savaşçı yapmaz, ancak çoğu erkeğin kafasının arkasında şüphe uyandırır.
Fiziksel yüzleşme korkusu neredeyse varolmayan bir şeye indirildiyse hayatınızdaki değişimler neler olurdu?
Bu, ağırlık kaldırmada elde edebileceğin şey.
Hala ikna olmadı mı? İşte son hendek çabam:

20. iyi çıplak görünüyorsun

Tamamen ve basit.
«Çok uzun, okumadım» Özet
Her şeyi okumaktan rahatsız olmamanız ve sonuna kadar atlamanız durumunda, ağırlık kaldırma işleminin hayatınızı değiştireceği 20 yol:

– Kendinizi inanılmaz güçlü ve mutlu hissedin – Fiziksel olarak daha güçlü olun – Yüzleşmeden daha az korkun – Güveninizi artırın – Her büyük yaşam tarzı hastalığı riskinizi azaltın – Disiplin, zaman yönetimi ve önceliklendirme geliştirin – Gardırobunuz için otomatik yükseltme – Diğer etkinliklerde daha iyi olun – Alın Yatakta daha iyi – Gündelik hayatınızı kolaylaştırın – Tutarlı ve güvenle korkudan itin – Ortak şeylere sahip çok sayıda kendine güvenen kadınla tanışın – Beyninizi aktif tutun – Kadınlardan daha fazla dikkat edin – Konfor bölgesinin dışında itin – Kafandan ve vücuduna gir – Kaliteli bir yaşam kurmaya kendini adamış diğer erkeklerle tanış – Testosteronunu arttır – Sana zor işin değerini öğret – Çıplak görünüyorsun – Ve çok daha fazlası

Bu seslerden yalnızca biri hayatınızda görmek istediğiniz bir değişiklik gibi görünüyorsa, solgun, beyaz, sivilceli bir spor salonuna girmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bunlardan iki veya daha fazlası, gerçekten fayda görebileceğiniz değişikliklerse, bunun hakkında soru sorulmamalıdır.
Neden sadece spor yapmıyorsun?
Evet, bu yararların birçoğunu diğer egzersiz biçimlerinden elde edebilirsiniz, ancak özellikle ağırlık kaldırmaya odaklanmamın ve neden diğer egzersiz biçimlerinden daha yararlı olduğuna inanmamın iki ana nedeni var:
1. Size her şeyi veren tek etkinlik
Açıkçası, kaldırma, tüm bu farklı yararları bireysel olarak elde etmenin tek yolu değil, ağırlık kaldırma, tek seferde TÜM bunları elde etmek için SADECE bir yer.

Bir Pazar sabahı açılış kampından bazı elementler alabilirsin, başkalarının futbol oynamasını alabilirsin, dövüş sanatlarından daha fazlasını alabilirsin, ama ağırlık kaldırmaları tek seferde hepsini almak için SADECE bir yer.
2. Artımlı ölçümler

Kaldırma ağırlıklarını diğer fiziksel aktivitelerden ayıran unsurlardan biri, kazançlarınızı en küçük artışlarla ölçebilmenizdir.
Ölçebilirsiniz:

– 1 ekstra rep – Barda ekstra bir kilogram kilo – Bel hattınızdan 1 cm kaybedilmesi – Kol kolanıza 1 cm eklenmesi
En küçük artışlarla ilerleme görebilme yeteneği, ileriye doğru adımlar attığınızı ve ne yaptığınızın bir fark yarattığını görebildiğiniz zaman, ilerlemeye devam etmek için FAR’ın daha teşvik edici olduğunu bilmenizi sağlar.
Sonuç olarak

Top mahkemede. Ağırlık kaldırmadan ne elde edebileceğinizi bilirsiniz ve bu alanlardan herhangi birinde eksikseniz, kendinizden başka kimseyi suçlayamazsınız.

Öyleyse kıçından kalk, bir spor salonuna gir ve ağırlık kaldırmanın getirdiği tüm inanılmaz avantajları deneyimlemeye başla.

NOT 1: Her zaman nasıl kaldırılacağını göstermek için nitelikli bir eğitmen bulun. Tekniğini doğru yapamazsan, sonunda kendine zarar verirsin. Parası yetmiyor, YouTube’daki bazı videoları inceleyin
YASAL UYARI: Ben kişisel bir eğitmen değilim ve bu yüzden bu videoların güvenilirliğinden hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Onlar sadece rad’a benziyorlar.
[gömülü içerik]

NOT 2: Spor salonuna girmeye yetecek kadar paranız yok mu? Mazeret yok çünkü bu adam da yok:
[gömülü içerik]

NOT 3: Bunu okuması gerektiğini düşündüğünüz bir adam tanıyorsanız, “Beğen”, tweetleyin veya + 1’leyin ve kelimeyi söyleyin >>>>>>>

NOT 4: Yukarıda listelenmemiş diğer yararları düşünebiliyorsanız, bunları aşağıdaki yorumlara ekleyin ve bunları ekleyeceğim.