AFC’den PUA’ya, To .. Yaklaşık 4 yıl önce tanıştığım her ateşli kadının ilgi odağı olma yolculuğuna çıktım

Kolay bir yol olmayacağını biliyordum, fakat yeni temel hobim: Gizem Yöntemi.
Olası olmasaydı, bunu başka bir okulda olduğu gibi öğrenebileceğimin Mümkün olacağına dair umut verdi.
Tamamen sosyal olarak engelli değildim ve kızlarla kolayca konuşabilirim.
Ama süper-sıcak olanları değil, ve içsel oyunu bulana kadar çok uzun zaman oldu, o yüzden kendimden de hiçbir şey anlamadım.

O günlere çok sevgiyle bakıyorum.

Bazı harika deneyimler edindim, bir grup harika insanla takıldım (“sarger olmayan”, sadece harika arkadaşlar), WAY çok fazla dışarı çıktı, WAY çok fazla para harcadı ve Pickup Artistry sanatını mükemmelleştirmeye çalıştım.
Birçok sete girdim, birçok rutin dahili olarak ezberlemeye çalıştım, birçok sihir belirli bir bayana dokunmak için kullandı (sadece izolasyondan sonra).

Bu günler düşkünken, bilinç alanımda çok büyük bir şey eksikti.

Neredeyse ruhumda bu boşluk varmış gibi oldu ve ne olduğunu tam olarak anlayamadım.
Yani, ben zevk alıyordum, HB’leri kapatıyordum (çoğunlukla sayılar ve öpücükler, çok fazla «f-kapanış» ya da kişisel favorim POW «a-close» – biraz düşünün) Havalı insanlarla takılmak…

Ama yine de, bir şey benimle tam oturmadı.

Basitçe olduğunu düşündüm çünkü koşmak için yeterince büyük bir rutin yığına sahip değildim, bu yüzden daha da zorladım, daha fazla şey öğrenmeye çalıştım, geçilmez bir rutin kaleye sahip olana kadar.
Diğer birçok erkek gibi ben de (şimdi) benim için neyin bariz olduğunu görmezden geldim.
Kendini sorgulamada dikkat dağıtıcıyı seçmek ve daha derin, daha tatmin edici (çok hızlı değil) çekirdek tanımlayıcı bir mutluluk yerine, parlak, parlak, kısacık (ama hemen) zevkleri seçmek.

Zevk yoluyla dikkat dağıtmak ve anında memnuniyet duymak buradaydı ve şimdi, ve biraz daha derine inmek için sabrım yoktu.

İşte eksik olan şey ve bunun etkisi BÜYÜK oldu:
Hayır, kimlik değildi – Ben de öyle hallettim sanıyordum.
“Sonuçların” eksikliği değildi – Kuraklıkta değildim, yolumdan gelenlerin tadını çıkarıyordum.
Kendime olan saygısı bile değildi, çok sayıda arkadaşım vardı ve bana bir kadına gösterme fırsatı verdi, eğer bir kadını önerecek çok şeyim olduğunu biliyordum.
… Bana fırsat verdi ise.

NEDİR: Tüm toplama zamanımı, ME’ye fırsat verecek başka kadınlardan ziyade bulmak için harcıyordum.
Ve ben burada basit bir “ödül ol” saçmalığından bahsetmiyorum.

Kaçırdığım şey kontrol oldu.
Bana değerimi gösterme fırsatını vermesi için “ikna” edemediğim kadınlar üzerinde hiçbir kontrolüm yoktu.
Setten sonra setten sonra yığınımı mükemmelleştirmek, zor zamanlara dayanmak, iyiyi yıkamak için harcayarak harcayacağım, ama kontrol hala ikna ettiğim hanımefendiydi.
Bu doğru, ben hala satış elemanı ve ben müşteri değildim.

Her dışarı çıktığımda, bana bir şans vermeye karar veren kadınların yerini alacaktı.

Bu, DID’nin bana şans tanıdığı kadınların sığ veya sarhoş tipler olduğunu söylemiyor. Bu kadınların bir kısmı bugüne kadar tanıştığım en akıllıca kadındı.
Bana şans verdiler, çünkü o kıvılcımın çekirdeğimden geldiğini görüyorlardı… ve şimdi bu kadınlar bir sihir numarasıyla örtbas etmek için çok çaresiz olduğumun kıskançlık ışıltısı parıltılarını gördü.

Ve hepsinin arkasında hangi maddenin olduğunu görmeye karar verdiler.

Başka bir deyişle, bu kadınlar hala onları sahtekârlık SPITE’DE baştan çıkarmaya çalışmama izin verdi. Bir tür inançları vardı ve benim yığınımdan aldatılmadılar.
Bunun için mutluyum. Sürekli olarak PUA’nın kaplamalarını korumaya çalıştığınızı, sürekli olarak cazibesini arttırmak zorunda kaldığınızı, böylece size diğerlerinden daha fazla ilgi gösterdiğini düşünün.
Her zaman onunla buluşmak için her zaman bir oyun planı veya sürekli olarak o evden kaçmak, onunla yatmak ve kız arkadaşın olmayı kabul etmesini sağlamak için bir yol bulmalıyım.
Sonra ne?

Size nasıl sağlam bir erkek arkadaş olacağınızı öğreten hiçbir kitap yok, en azından almayı öğrettiğiniz şekilde değil.
Sonra ne?

Kendini sürekli kılan bir döngü: güvensiz hisset, güvenliğin yatağa girecek, dışarı çıkacak ve PUA olacağına karar ver, karar ver, rutin çalıştırman için bir kadını ikna edene kadar devam et.
… 2., 3., 4. günleri organize et, belki de o kızı sevmeye başla, biraz yaklaş ve biraz savunmasız kal, hatalarını farket, kız arkadaşın olsaydı ne olacağı konusunda endişelen, elini tutacak kimse yok…
… Güvensiz hissediyorum, güvenliğin yatacak ateşli kadın seçiminde olduğuna karar verin…
Durulayın ve tekrarlayın.

Söylesene, bu durumda nerede olup bittiğini gerçekten kontrol ediyorsun?

Şimdi sana alternatif bir senaryo çizeyim.
İç oyunumu geliştirdiğimden beri gerçeklik olarak algılayabilecek kadar şanslı olduğum senaryo:Yepyeni bir günde dünyaya adım atın, ne olacağını heyecanlandırıyorsunuz.
Tam olarak kim olduğunu, ne sunduğunu ve nereye gittiğini biliyorsun. Bugün ve her gün, mutlu olma, yerine getirilme ve tatmin olma arzunuza dayanarak mimarlık yaptığınız bir gün.
İsteyeceğiniz bir işte çalışmak zorunda kalabileceğinizden emin olabilirsiniz, ancak en azından zamanınızı harcamak istediğinizi, hangi duyguları deneyimlemek istediğinizi ve dünyayı nasıl yorumlayacağınızı seçebilirsiniz. .
İstediğiniz zaman arayabileceğiniz ve bir maceraya atılabileceğiniz fantastik arkadaşlarınız var.

Bunların hiçbiri, siz bu arada TL denemezsiniz.

Bunların hepsi var, çünkü SİZ varolduğunu seçtiniz, maruz kaldığınız, utandığınız ve yaşadığınız için mutlu olduğunuz. Biliyorsun ki, seni kim olduğun gibi kabul etmiyorsun, ama neden başka bir şekilde yaşasın ki?
Güne çıkıp yolculuğunuza başlarsınız.

Seyahat ederken, nefis güzelliğe sahip bir kadına rastlarsınız – nefesini kesen bir kadın, kalbinizin hızını iki kat daha hızlı atmasını sağlar, tüm vücudunuzdaki bu elektrik akımını canlı olduğunuzu ve size bildirmenizi sağlar. Size ne kadar canlı olduğunuzu hatırlatıyor.

Bir zamanlar bu kaygıyı çağırırdın.

Şimdi, heyecan.
Yakında çok değerli bir kadınla tanışacağınız ve gerçekten onun nasıl bir kadın olduğunu bulmak için merak uyandıracaksınız.

Bu kadına hakaret etmeden, açıcı duvarının arkasına saklanmama veya rutinler, kanıtlayacak hiçbir şey yok, kaybedecek bir şey yok, her şeyi kazanıyorsunuz.

Bazen, ağzınızdan çıkmadan önce kelimelerin ne olacağını bile bilmiyorsunuz:
– «Vay… ben… vay… inanılmaz derecede güzelsiniz, kendi dilimi nasıl konuşacağımı tam olarak unuttum»
– (gülüyor) »Aman tanrım! Teşekkür ederim. »(Size gördüğüm en tatlı gülüşlerden birini veriyor: yaramaz, arsız, gururlu).

– «Hayır, ciddiyim, daha az çarpıcı görünmek için kendinizi zorlamak zorunda kalacaksınız, çünkü bunu yapmazsanız, kaç tane kelime daha bırakacağımı bilmiyorum ve bu hızla olacak dünyanın en sıkıcı konuşması. »
– “Bu nasıl?” Diye bir yüz çekerek kendini “çirkin” göstermeye çalışıyor (dili dışarı çıkıyor, daha fazla diş gösteriyor, kaşlarını çatıyor … sadece daha sevimli görünüyor).

– «Uyarılmam yanlış mı?»
Konuşma buradan bir yere gidebilir ve buradan bir yere gider.
Çünkü bu kadınla birlikte bulunuyorsunuz, onunla GERÇEK oluyorsunuz ve bu nedenle, herhangi bir miktar konfor rutininin yapmayı umabileceğinden daha büyük bir bağlantınız var.
Onunla yatmayabilirsin, numarasını bile alamayabilirsin, ama en azından olabileceğinden daha dürüst, daha gerçek ve daha hazır olduğunu bileceksin.

Eve gitmek yerine “farklı ne yapabilirdim?” İ analiz etmek yerine, adımınızı aştığınızı ve KEÇEĞİNİZİ bildiğiniz bir ekstra baharla gün boyunca yürüyeceksiniz!

Etkileşim ve dünyayı yorumlama şeklinizin kontrolünde% 100 sizsiniz.
Her seferinde farklıdır, ancak kim olduğunuzu veya dünyadan ne istediğinizi asla ödün vermezsiniz.
Bu şekildesiniz, saatlerce bir saat sonra açacağınızı aynanın karşısında prova yaparak geçirdiğiniz için değil, bunun gibi bir şeysiniz, çünkü gerçekte kim olduğunuzu öğrendiniz, onu sevmeyi öğrendiniz ve hayatınızı şartlarınıza göre yapılandırıyorsunuz.

  • – Bana bu adamın kontrolünün olmadığını söyle.
  • – Bana bu adamın ancak ona fırsat veren kadınlarla yatacağını söyle.
  • – Bana bu adamın eksik olduğunu söyle.
  • – Bana bu adamın mutlu olmadığını söyle.

Şimdi SİZE kendim için keşfettiğim bir şeyi söyleyeyim.
O adam şu an içinizde var.

Çoğu durumda, birçok erkek bu adamın gelecekte bir yerde var olduğuna ve yeterince yetenekli bir merdiven oluşturduklarında, bu adama ulaşabileceklerini ve bu adam olmayı öğrenebileceklerini düşünüyor.

İşte benim için çok daha iyi sonuç veren bir şey var ve sizin için neden işe yaramayacağına dair hiçbir neden göremiyorum.

  • – Eklemek yerine: geri sarın.
  • – Öğrenme yerine: öğren.
  • – Denemek yerine: olmayı öğren ve rahat et.

Bu iç oyunun yolu.
Hayatınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanın yolu budur, artık kurban değil: şimdi mimar. Bu tamamen sana ait olan yol.
Tek yapman gereken içe bakmak.
Tek yapman gereken iç oyununda çalışmak. “Oyunun” geri kalan kısmı basitçe yerine getirilecektir.