Bu hafta başlarında bir kıza ve arkadaşına yaklaştım çünkü onu gerçekten sıcak içiyordum. Biraz flört ettik, eğlendik ve numarasını aldıktan sonra daha sonra buluşmak için belirsiz planlar yaptık

Ona biraz sonra mesaj attım, cevap yok …
Ertesi gün biraz boş zaman geçirdim, bu yüzden onu nehir kıyısında yürüyüşe davet ettim. Yine, çağrıma ve yazıma cevap yok …
Buggers!

Şimdi, bunu daha önce yaşadım ve önemli bir şey değil, ancak son zamanlarda oldukça tutarlı bir şekilde gerçekleşti, bu da beni ne veya nasıl davranmam gerektiğine dair bir şeyler olması gerektiği fikrine kilitliyor.
Bugün bir toplantıdan sonra, kampüste dolaşıyordum ve kızı ve arkadaşını gördüm. Kafam biraz karıştı, oradaydı ve bana cevap vermiyordu. Ne verir? Düşündüm.

Ancak, kendimi üzdüm ve kızlar geçerken, üzgünlük açıkça ifade edildi. Kızın arkadaşı bir kalkan gibi davrandı ve selam verdi ve gitmek zorunda olduklarını söylediler ki sevimli olanı benimle konuşmak zorunda kalmayacaktı.

Kızgınlık hissi öfkeye döndü. Zavallı küçük benliğim çok sinirlendi! Nasıl cüret eder?!? Ona göstereceğim! mırıldanmak mırıldanmak …

Bu duraklamadan bir dakika önce devam etti ve kendime neden üzgün olduğumu sordu? Neden kızgınım? Neden benimle konuşmak istemediğini biliyor muydum? Bir erkeğin üzgün / kızgın olduğunu gören bir kız olsaydı, muhtemelen onunla konuşmayı bırakmak dünyanın en büyük arzusu olmayacağını hayal edebiliyorum. Ne de olsa, bir kızın sinirlendiğini gördüğümde aniden onunla konuşmaya istekli olduğumu hissediyorum?

Onları görünce hayal kırıklığına uğradım ve üzülmeseydim ne olurdu? Ya sadece mutlu ve üşütmüşüm ve korsanların kaçırdığı için güvende olduklarına sevindim? Negatif enerjiyi dışarı atmasaydım, sevimli kızın arkadaşı bir engel gibi davranmak zorunda kalır mıydı? Hmmm …

Bunu düşündüm ve işte geldiklerim. Görünüşe göre kızın mesajlarıma cevap vermesi benim için önemliydi ve böyle davranılmayı hak ettiğimi hissettim. Niye ya? Kız beni zar zor tanıdı ve ben onu çok az tanıyorum. Tamam, bir dahaki sefere sevimli bir kız gördüğümde ve onunla iyi geçindiğimde ne yapabilirim? İlk toplantıda onunla konuşarak daha fazla zaman geçirebilirim.

Bu durumda, o zaman sadece bir kızla konuşup konuşabilirim ve bu belki de bana cevap verme olasılığını etkileyebilir.

Ancak, sorunun yeterince uzun süre onunla konuşmamaktan daha derin olduğunu düşünüyorum.
Son birkaç aydır cevap alamamaya başladığımdan, son birkaç kıza yaklaştığım zaman bunu kaygısız, hoş ve eğlenceli bir şekilde yaptığımın farkına vardım. Benden gelen bir ons seksüel enerji olmadı.

Tamam, şimdi küçük bir düşünce deneyi yapacağım. Günde birkaç kez yaklaşan ateşli bir kız olarak yaşamayı hayal edeceğim. Bana arkadaşça bir titreşim ile yaklaşan bir adam olsaydı ve cinsel enerji olmasaydı, sadece arkadaşça davranırdım, büyük olasılıkla onu muhtemel bir arkadaş olarak yazdım ve cinsellik eksikliği muhtemelen beni çoktan kapattığım için iyi adam arkadaşlar. Büyük olasılıkla erkekliğe sızan bir erkek isterdim. Bir adam.
Bu sadece benim düşüncem, bazı bayan arkadaşlarla konuşacağım ve eğer muhtemel ise girişlerini alacağım.

Ne olursa olsun, doğrudan kendime sormam gerekiyor: Son zamanlarda rastgele kızlarla konuşurken gördüğüm ve çekici bulduğum bir Erkek olarak mı görünüyorum?

Cevap: Kesinlikle hayır. Hiçbir cinsel vibe yok.
Yani bu biraz inekler, biraz bilimsel bir yöntem, ancak benim hipotezim, ateşli piliçlerle konuşurken cinsel enerji eksikliğimin kızların mesajlarımı geri getirmesini olumsuz yönde etkilediğidir. Yeni hipotezim, cinsel enerjimi ateşli piliçlerle konuşmaya sokmamın, etkileşimlerden sonra onlardan gelen yanıtları olumlu yönde etkileyeceği yönünde. Donezos. Nasıl gittiğini anlatacağım.
Benim tahminim, muhtemelen olacak.