“Çevrimiçi İlişki Kurmanın Beş Anahtarı” Üzerine Bir İnceleme

Bir iş ağı uygulayıcısıysanız, her etkinlikte yalnızca bu kadar çok kişiyle bağlantı kurabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak, her gün 20 yeni potansiyel müşteriyle bağlantı kurma şansınız olsaydı? Peki ya 50 ya da 100? Ryze, Ecademy ve Linked In gibi çevrimiçi portalların çoğalmasıyla, şimdiye dek hayal ettiğinizden daha fazla potansiyel müşteriyle bağlantı kurabileceksiniz! E-kitaplarında? Çevrimiçi İlişki Kurmanın Beş Anahtarı ?, David Teten Donna Fisher ve Scott Allen, çevrimiçi toplulukların ve ağların büyük işletme kurma potansiyelini araştırıyor.

Her üç yazar da, çevrimiçi ortamda kayda değer bir başarı elde etmiş konuşmacılar tarafından öne çıkmakta ve aranmaktadır. David Teten, Nitron Advisors adlı bağımsız bir araştırma şirketinin CEO’sudur ve Yale, Wharton ve Columbia Business School’da izleyicilerden önce düzenli olarak konuşur. Donna Fisher, sertifikalı bir konuşma uzmanı ve son derece popüler olan “Networking For Dummies” kitabının yazarıdır.

Scott Allen çevrimiçi kalite ilişkileri kurma konusunda önde gelen bir uzman olarak kabul edilir ve girişimcinin ilgi alanına dayalı sayısız foruma sahip bir web sitesi olan about.com’daki rehberidir.?

Beş Anahtar’dan tam olarak yararlanmak için, en azından bir İnternet teknolojisinin nominal anlayışı. Bir web sitesinin nasıl oluşturulacağı ve sürdürüleceği, blog görünümünün yapılandırılması veya güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için önerilen diğer etkinliklerden herhangi biri hakkında teknik bir tavsiye yoktur.

Bununla birlikte, en ufak bir teknoloji meraklısı bile olsa ve iş ilişkileri kurma konusunda temel bir anlayışa sahipseniz, bu yayını kendi işini kalıcı kılan bir iş geliştirme makinesi oluşturmak için de kullanabilirsiniz. yüz yüze ağ ilkelerinin çevrimiçi ortama uygulanmasına odaklanır. Yazarlar, amaç toplulukları (belirli bir gündem veya hedef merkezli), uygulama toplulukları (ortak mesleki çıkarlar etrafında merkezli) ve Ryze ve Ecademy gibi çevrimiçi platformlar gibi, size sunulan birçok çevrimiçi formata katılmanın yararlarını ayrıntılarıyla anlatmaktadır. İstediğiniz ilgiye dayanarak kendi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. Bu kitap hakkında en çok değer verdiğim şey, gerçek ve somut sonuçlar elde etmek için kendi çevrimiçi ağımı oluşturmak ve kullanmak için çevrimdışı ağ oluşturma becerilerinin nasıl dönüştürüleceğine dair adım adım açıklama oldu.

Yazarlar çeviri yaklaşımını çok iyi ele alıyorlar. Beş Anahtar?

(kuvvet, güvenilirlik, çeşitlilik, alaka düzeyi ve sayı) pratik bir eylem planına dönüştürülür. Bu yayın size sadece bağlantılarınızın kalitesini ve sayısını nasıl artıracağınızı göstermiyor, aynı zamanda size bağlantı sağlayacak bir çevrimiçi varlığın nasıl geliştirileceğini de gösteriyor. Çünkü çevrimiçi ağ oluşturma oldukça yakın bir zamanda bir iş kurma faaliyeti olarak öne çıkmıştır. bu konuda çok fazla materyal yok. Bu anlamda?

Beş Anahtar? iz bırakanlar ve yazarlar yeni ve heyecan verici bir arenada öncülük ediyor. Yayın zaten pratik örnekler açısından çok zengin olduğu için bu e-kitabın kullanabileceğini düşündüğüm tek şey, bazı gerçek durum karşılaştırmaları ve zorlayıcı bir çevrimiçi profilin nasıl oluşturulacağına dair ek işaretçilerdi. zaman ve bütçede, çevrimiçi ağları şirketim için önemli bir varlık olarak buldum.

Çevrimiçi İlişkiler Kurmanın Beş Anahtarı? Önemli sonuçlar üretmeye başlayacak güçlü bir iş modeli yaratmamda bana yardımcı oldu .?????Işağı ve çabayı ilişki kurma sürecine yatırmaya istekliyseniz ve muazzam potansiyeli kullanmanın bir yolunu arıyorsanız ağ oluşturma, çevrimiçi ilişkiler oluşturmak için beş anahtar?

kazandı seni hayal kırıklığına uğratmadı. Eşitsiz bir 9’u 10 üzerinden veriyorum.
? Çevrimiçi Ticari İlişkiler Kurmanın Beş Anahtarı.?, Www.onlinebusinessnetworks.com adresini ziyaret edin.
Andrea, misafirperverlik ve etkinlik endüstrisinde on yıllık bir tecrübeyi masaya getiriyor. Conferences Inc., tam bir servis toplantısı, etkinlik ve konferans planlama ajansıdır.
Makale kaynağı: