Doğmamış Oğlum İçin Bir Mektup Bugün dünyada bir şeyler eksik… Büyük bir kara delik var

Bir zamanlar meşgul, güçlü, kendinden emin, güçlü Adamlar, şimdi her geçen gün daha da büyüyor, daha da derinleşiyor.

Beni yanlış anlamayın, bu boş alanı doldurmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan binlerce ve binlerce çocuk var, ancak çoğu o alanda oynamak için gereken yüce yükseklikleri asla karşılayamayacak.
Sonunda başkalarını suçlamaya, göğüslerini şişirmeye ve boşluklar genişlemeye devam ederken kendi aralarında kavga etmeye başlayacaklar.

Oğlumun yetersiz kalanlardan biri olmasını istemiyorum.

Onun güçlü, güçlü, kendinden emin, özgür olmasını istiyorum. Onun etrafındaki dünyaya özgürce verebilecek türde bir adam olmasını istiyorum, çünkü yaşamını tamamen doyurdu ve tatmin etti ve karşılığında hiçbir şeye ihtiyacı yok.
Onun gerçek bir erkek olmasını istiyorum.

Onun böyle bir adam olabilmesi için, benim ve AI’ya gitmeyi başarabilmiş çok sayıda erkeğin sahip olmadığı bir rol model olmak zorunda kalacağımı biliyorum.

Bana tüm sevgisini veren feminist, lezbiyen bir anne tarafından büyüdüm ama gerçek bir erkek olmanın ne demek olduğunu bana öğretemedi.

Niye ya? Çünkü henüz bilmiyordu. Nasıl olduğunu bilmiyordu ve bana gereken dersleri geçemiyordu.
Oğlum için istediğim bu değil. Yaşamın gerçekte nasıl olduğunu bilmesini, öğrenmesi çok uzun süren tüm derslerle hayata başlamasını ve kendisinin mümkün olan en güçlü, kendine güvenen ve özgür versiyonu olmasını istiyorum.
Bunun olmasını sağlamak için yeni bir projeye başladım: Doğmamış Oğlum İçin

Bu, sizin ve benim gibi çocuklar, öğrendikleri dersleri paylaşabilir, anlatacakları hikayeleri anlatabilecekleri ve dönüştürmek için uğraşırken asla sahip olmadıkları rol modelleri olabilecekleri bir web sitesi hazırladı. erkeklerOğlumun öğrenmesini istediğim dersleri yazdım.

Buradan okuyabilirsiniz: Doğmamış Oğlum İçin 14 Ders

Güçlü bir erkek rolü modeli olmadan büyüdüyseniz, oğlunuzun yapmadığından emin olmak ve mektubunuzu sitede yayınlamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken mektubunuzu buraya yüklemek:
Mektubunu burada paylaş: Doğmamış oğluna ne söylemek istersin?
Doğmamış bir çocuğunuz olması gerekmez (zaten doğmuş olabilir). Tek ihtiyacınız olan, genç erkeklerin şiddetle ihtiyaç duyduğu bir rehberlik olmadan daha fazla çocuğun büyümemesini sağlama arzusudur.

Mektubunuzu yazmak, başka bir Erkek’e, oğullarının olmasını istediği adam türünü ve gerçek bir değişiklik yapmayı taahhüt ettiği kişiyi ciddi şekilde düşünmesi için ilham verebilir.

Ayrıca, bu projeye katılmaktan fayda sağlayabilecek diğer insanları tanıyorsanız, lütfen onlara bildirin.
Bu nedenin arkasına ne kadar insan getirebilirsek, o kadar çok hayat daha iyi için değişmiş olacak.
Leigh

S. S. Hayır, çocuğum yok. Ama yaşlandıkça, çocukların kaçınılmazlığı bana doğdu ve gerçekleştiği zaman mümkün olduğu kadar hazırlıklı olmak istiyorum.

P. S. S. Evet, orada sadece bir harf var çünkü bu projeye sadece geçen hafta başladım. Eğer 2 numara olmak istiyorsan, mektubunu sitede yazmayı çok isterim.
Buraya gönderebilirsiniz: Mektubunuzu doğmamış oğlunuzla paylaşın
İlgili Makaleler:
Paylaş ve Keyfini çıkar