Onu Nasıl Bir İlişki İstemek Sağlayın

Arkadaşlık Bilgilendirme İpuçları Hayatınızda sadece birbiriyle bağlantılı olmak isteyebileceğiniz ancak kiminle ilgilenmediğini görmek istediğiniz biri var mı? Veya belki de yüreğinizi, bağlılığın onlar için bir cevap olmadığına karar veren adama atarsınız. Denize düşmeden ve gün ışığını ondan korkutmadan sonuçta bir fark yaratabilmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Daha fazla okumadan önce, kimsenin yapmak istemediği bir şeyi yapmasını gerçekten sağlayamadığınızı açıklayalım. AMA, ilgilerini çimdikleyebilir, fikrini değiştirebilir ve onlara başka türlü keşfedilmemiş olabilecek olasılıkların geleceğini gösterebilirsiniz.

Gücü korumak için ilişkiyi başlatmak önemlidir.

Bu şekilde başlamamış olabilirsin, ancak önümüzdeki haftalarda ince değişiklikler yaparsanız gücü geri alabilirsiniz. Erkekler, kiminle çıktıkları konusunda seçici olan kadınlarla ilişki içinde olmak isterler. Kadın kimseyle çıkacaksa, tanım gereği erkek saygı görmez veya sayılmaz. Erkekler onları bir şeylere ikna etmeye çalışan kadınlardan etkilenmiyor, bunun yerine belirli standartlara göre yaşayan kadınlardan etkileniyorlar.

İşlevsel olarak bu, eğer bir kadın erkeğin sevgisine ve bağlılığına ihtiyaç duyduğunu algılarsa, bu durum bir sade ve basittir. Ancak, kadın kendi duygusal alanını koruyorsa, kendi arkadaşlarına sahipse ve kendisini içinde kendine göstermekten ziyade, onu hayatına «ekler», bu çok çekicidir. Şimdi adam avcı olma konumunda ve avlanmadı. Bu da kadının kendisini geçen her erkeğe kendini vermediği anlamına geliyor.

Bu, erkeğin bütünüyle onun fikri olduğunu düşünmesinin bir yolu ve kadınların yüzyıllardır kullandığı bir beceridir. Ne yazık ki, kadınların akıllarını konuşma olasılıkları başkalarının değiştirmekten daha fazla olduğu bir çağda, bu beceri paslı bir hale geldi. Hiçbirimiz birileri bizden bir şey talep ediyormuş gibi hissetmeyi sevmiyoruz, vermek istemediğimiz veya davranışlarımızı değiştirmiyoruz. Bu yüzden o kadar önemlidir ki, o hayatı yaşarken onunla ilgili dürüst ve gerçek olmalısınız. Seninle geçirmediği zamanları kıskandırmak için kız arkadaşlarınla ​​dışarı çıkmazsın – bunu yapmalısın, çünkü gerçekten istiyorsun.

Gerçekten güçlü ve bağımsız bir hayat yaşayabileceğiniz zaman, tavrınız ve tavrınız bunu yansıtacaktır. Sahte olmayacak.

Ve eğer adam sizin için bir kişi olmadığınıza karar verirse, geri çekilecek arkadaşlarınız ve sosyal faaliyetleriniz olacaktır.

Birinin onlarla ilişkide olmanı istediği ve ilgilenmediği bir zamana kadar düşün. Belki de SO’nuz olmak isteyen bir adam ya da arkadaşınız olmak isteyen bir kadındı. Bir nedenden dolayı, bu kişiyle tıkladığını hissetmedin. Sizi arkadaşlık veya ilişkinin işe yarayacağına ikna etmeye çalıştıkları derece kaçmaya çalıştığınız şeydi.
Aynı şey SO’nuz olmak istediğiniz adam için de geçerlidir. Kendine başarı için dövüş şansı vermek için bakış açısına bak.

Başka bir strateji, adamın ne istediğini bilmesini ve sonra silahlarına yapışmasını sağlamak. Adama bir ilişkide ne istediğini sorun (birkaç buluşmadan sonra veya sadece arkadaş olduğunda – ASLA ilk buluşmalarda!) Ve sonra ne istediğini söyle. “En iyi arkadaşım olan, beni güldüren, hayattaki küçük şeylerin tadını çıkartan, sinemaya giden, seyahat eden ve harika seks yapan birini istiyorum.”

Ne istediğini bildiği ve ne istediğine inandığın zaman, standartlara uyup uymadığını bilir. Çubuğu siz ayarladınız, bir standart belirlediniz ve netleşti. İstediğin bu. Oyun yok ve tahmin yok. Size bir tarihte sormadıysa, gerçekten bir ilişki materyali olduğunuzu düşünmesini sağlar ve bir ilişkinin başlangıcındaysanız (en az 4-5 tarihten sonra), kendinizle uyumluysa katılaşır .

Arkadaşlarıyla ve ailenizle tanışma şansınız varsa, ilk izleniminizi harika yapın. Arkadaşları ve ailesiyle iyi geçinirseniz, uzun vadeli bir ilişki için potansiyelinizi geliştirmek için büyük bir adımdır. Ancak, arkadaşları ve ailesiyle iyi geçinemeyeceğinizi düşünüyorsanız, adama bir kez daha bakın. Elma gerçekten ağaçtan uzağa düşmez. Kendisine en çok benzeyen insanlarla takılıyor ve ailesi gibi.

Kendini istediğine göre yaşamayan bir erkek istediğine ikna etme, çünkü daha sonra mutsuz ve mutsuz olacaksın. Değerin var ve bunu bilmelisin. Bildiğinde, öyle olacak.
Bu makaleyi okumaktan hoşlanıyorsanız, bu blog’a benzer makaleler gönderildiğinde haberdar olmak için lütfen aşağıya abone olun: